bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    emrenin bu sezonki performansına bakarsak bu karşılaştırma da galip gelebilir ama istikrar dersek ernst açık ara fark koyabilir her ikisinede..ayhandan hiç konuşmaya gerek yok bu karşılaştırmada olmasada olurdu.
    3 -4 ... satchafunkilus
  2. .
    emre ernst'e, ernst ayhan'a sonra hepsi ayhan'a.
    8 -3 ... doc dr c sinan sagiroglu
  3. .
    Beşkiştaşlı olduğum için söylemiyorum tabii ki Ernst. O bir cnc tezgah...
    2 -3 ... darknesfx
  4. .
    soru mu bu?
    (bkz: fabian ernst oley oley oley)
    2 -2 ... particle
  5. .
    (bkz: vs sözlük)
    ... doc dr c sinan sagiroglu
  6. .
    emre belözoğlu ve ayhan akman tamam da ernst kim yaa kendi türk futbolcularmıızın polemiğini yapalım.Sakın beni faşist falanda sanmayın zira sevmem öyle siyasi olayları *ama yabancı bir futbolcu başka bir ülkeye sadece para kazanma maksatlı gelir. ama türk futbolcular türk liginde kazandıkları paranın dışında türk futbolunun gelişmesine de katkı sağlarlar..
    -6 ... mephisto1234
  7. .
    ernst daha üstündür, canına dişine takarak oynar.
    3 -2 ... metalikadam
  8. .
    Bir galatasaray taraftarı olarak fabian ernst demek istiyorum.

Mücadeleci, efendi. Yani bir çirkefliğini ben pek göremedim.

Emre belözoğlu ölümüne nefret edilesidir. Çirkeftir, arkasında tarikat gücü bulunmasından dolayı kimseyi s*klemeden herkese posta koyar. Para için her şeyi yapar.

Ayhan akman beceriksizdir, vasıfsızdır. Galatasaray'ıma yakışmayan bir futbolcudur. Hiç olmasa bile olur hani.

edit; Ayrıca ernst kim yabancı futbolcu sadece para için oynar diyenler emre euroğlundan habersizler anlaşılan.
    3 -5 ... i belong to che
  9. .
    fabian ernst tam anlamıyla bir dmf'dir. ayhan akman ve emre belözoğlu ise cmf hatta asıl mevkii olarak lmf'dir.

edit: defansive midfielder *, central midfielder *, left midfielder * arkadaş. pes oynarken de mi görmediniz. orta sahanın sol içi diye uzun uzun mu yazayım. yazdım da.
    -1 ... neden hagi
  10. .
    yok efendi, yok cirkef degil, yok bidi bidi. futbolcu karsilastiriyorsunuz efendiler, kiziniza damat adayi aramiyorsunuz.

futbolcu,yani emre belözoglu.

emre > ernst > ayhan.
    1 -3 ... kapucino