1. 43.
  hala bırakmamıştır. ne zaman bırakacağı da meçhuldür.
  1 ... balamir1234
 2. 42.
  Ben mi yanlış görüyorum yoksa gündemden mi habersizim ilk entry 2010da girilmiş 2015teyiz.
  ... tornaci tacettin abi
 3. 41.
  zahmet oldu 40 yaşına geldi.
  1 ... flat head
 4. 40.
  gecikmeli de olsa hayırlı karardır. darısı kökten bırakmasının başına. emresiz bir türk futbolu elbette kurtulmayacaktır, ancak şüphesiz daha iyi olacaktır. kamu oyu baskısının gücünü gösteren gelişmedir aynı zamanda. yalnız şunu da ekleyelim, o çakma imparator var ya, onun bu süreçte parmağının olduğundan fena kıllanıyorum. tosuncuğuna '' şimdi ben seni almamazlık edip baskılar karşısında geri adım atmış olmayayım, iyisi mi sen kendin bırak '' demiş olabilir. tosuncuğu da ağasını dinlemiştir. tıpkı seneler önceki isviçre maçında olduğu gibi. terim '' saldır kurt '' demişti, tosuncuk da önüne gelene dalmıştı. zaten Emre'nin dizginleri iki kişinin elinde, biri aziz, öbürü çakma imparator. al birini vur ötekine. daha doğrusu al üçünü vur bir birlerine.
  1 ... argiris
 5. 39.
  adam elinden geleni yapıyor seveni çok sevmeyeni zaten belli dertliler! milli takımı bırakması büyük eksiklik yaratır..
  ... manly
 6. 38.
  "dükkanın önünü kapama ve derhal uza o zaman tosun" denilesidir. şovun lüzumu yok!
  -1 ... rasyonel sosyalist
 7. 37.
  Bu kararı maçtan önce almış olan futbolcumuz. Euro 2012 ye gidilmemesi halinde milli takımı bırakabileceğini açıklamıştı. Maç skoru ve yapılan protestolar işin tuzu biberi oldu. Ki bu akşam berbat halde olan takımımızın en iyi oyuncusu idi bana göre..
  -1 ... ugr kc 19
 8. 36.
  arda'ya örnek olmasını umut ettiğimiz durumdur. Aksi takdirde imza toplamaya, basın toplantısı yapmaya falan başlayacağımızı söyleyerek bana bu imkanı veren yetkililere de selamlarımızı gönderiyoruz.
  ... gri atli prenz
 9. 35.
  futbolu bırakana kadar içim rahat etmez.
  -2 ... super sperm
 10. 34.
  türk milletinin tamamına orospu çocuğu diyen bir futbolcunun zaten o milletin takımında oynaması düşünülemezdi iyi olmuş ayrıca yukarıdaki entrylerin bazılarına bakınca da tamamende yanlış söylememiş aslında.
  1 -3 ... defrayheld