bugün

sayesinde birazdan buraları dolduracak o. çocuklarını tespit edebileceğimiz bir karardır.

kendisi ve milli takıma hayırlı olsundur.
sen beni kovamazsın ben istifa ediyorum gibi bir şey.

keşke, o sırada kameranın seni çekebileceğini akıl edebilseydin...

bir keresinde ben de çocuğun birine sınıfın ortasında ''orospu çocuğu'' diye bağırmıştım... ortaokuldaydım sakin ol!

hakarete giriştiğim an hoca sınıfa girmiş... farkında değilim tabi.
hoca görmeseydi iyiydi...
çok büyüdü sonra olay.
umarım doğrudur. o alın terini sadece fenerbahçe için döksün, orospu çocuklarıyla muhattap olmasın daha çok severiz.
doğru bir karardır.
nuri, mehmet topal gibi oyuncularının önünün açılması bakımından isabetli bir karardır.
artık tekrar milli takımı gönülden desteklememi sağlayacak olaydır.

kaldı volkan...
eğer doğru bir haberse, iyi yapmıştır. bu sikindirik ülkenin sikindirik halkı için mi oynayacaktı daha fazla?
hırvatistan maçı öncesi uefa.com ile yapmış Olduğu röportajda 2012 için milli takım altında ki son turnuvam demiş oyuncu.

hırvatistan maçında kendisine yapılan şerefsizlikten sonra hemen yapması gereken eylem.

böyle insanlar için oynayacağına çocuguyla eşiyle ve ailesi ile ilgilensin bu insanlara 5-10 beden büyük gelir.
türk milletinin tamamına orospu çocuğu diyen bir futbolcunun zaten o milletin takımında oynaması düşünülemezdi iyi olmuş ayrıca yukarıdaki entrylerin bazılarına bakınca da tamamende yanlış söylememiş aslında.
futbolu bırakana kadar içim rahat etmez.
arda'ya örnek olmasını umut ettiğimiz durumdur. Aksi takdirde imza toplamaya, basın toplantısı yapmaya falan başlayacağımızı söyleyerek bana bu imkanı veren yetkililere de selamlarımızı gönderiyoruz.
Bu kararı maçtan önce almış olan futbolcumuz. Euro 2012 ye gidilmemesi halinde milli takımı bırakabileceğini açıklamıştı. Maç skoru ve yapılan protestolar işin tuzu biberi oldu. Ki bu akşam berbat halde olan takımımızın en iyi oyuncusu idi bana göre..
"dükkanın önünü kapama ve derhal uza o zaman tosun" denilesidir. şovun lüzumu yok!
adam elinden geleni yapıyor seveni çok sevmeyeni zaten belli dertliler! milli takımı bırakması büyük eksiklik yaratır..
gecikmeli de olsa hayırlı karardır. darısı kökten bırakmasının başına. emresiz bir türk futbolu elbette kurtulmayacaktır, ancak şüphesiz daha iyi olacaktır. kamu oyu baskısının gücünü gösteren gelişmedir aynı zamanda. yalnız şunu da ekleyelim, o çakma imparator var ya, onun bu süreçte parmağının olduğundan fena kıllanıyorum. tosuncuğuna '' şimdi ben seni almamazlık edip baskılar karşısında geri adım atmış olmayayım, iyisi mi sen kendin bırak '' demiş olabilir. tosuncuğu da ağasını dinlemiştir. tıpkı seneler önceki isviçre maçında olduğu gibi. terim '' saldır kurt '' demişti, tosuncuk da önüne gelene dalmıştı. zaten Emre'nin dizginleri iki kişinin elinde, biri aziz, öbürü çakma imparator. al birini vur ötekine. daha doğrusu al üçünü vur bir birlerine.
zahmet oldu 40 yaşına geldi.
Ben mi yanlış görüyorum yoksa gündemden mi habersizim ilk entry 2010da girilmiş 2015teyiz.
hala bırakmamıştır. ne zaman bırakacağı da meçhuldür.
güncel Önemli Başlıklar