bugün

Çoğu şarkısını tekrar tekrar dinliyorum . Hepsi birbirinden güzel . Ama en güzeli ''her şey biraz hala sen'' . Bilmiyorum olmayan aşkın tribine sokup ağzınıza edebiliyor . Değişik düşündürücü .
kendisi üniversiteden sınıf arkadaşım olur. (yanlış anlaşılmasın şarkıcı değildir.)
Hatırla...
kaybettiğin her şey gibi, yabancı bi korkak belki
öyle hatırla...
Sarılıp kendine sıkıca,
Bu hayat benim değil de
Beni biraz da böyle hatırla...
Rüyamdaki aptal kadın şarkısını dinlemiştim ilk galiba çoook eskiden. Sonra gitar falan çalmaya başladım hatta cover yaptım kanal açıp. Bir bakınız henüz başarılı olmasam da kayıt konusunda dinlenebilir gibi sanki.swh

https://youtu.be/EhJMoybe_dU
Cok cok cok iyi bir sarkici. Muazzam bir soz yazari ayni zamanda. Sarkilari insana asiri geciyor sonuna kadar hissediyorsun verdigi duyguyu. Eline agzina saglik emre aydin bu guzel sarkilar icin.
Kaliteli söz yazarı buna şüphe yok. Söylediği şarkıları başkasından dinlemiyorum.
Bir Pazar kahvaltısı ve hoşçakal parçalarıyla en kalas adama bile mental doggy yapan kral.
Çok sık dinlemem ama dinleyince de yakarım.
soyadı şehir ismi olan kaliteli rock şarkıcısı.
Ne zaman görsem kendisini yapmaaa dokugggnmaa diye cigirik ses tonu çınlıyor kulaklarda.
Lise sonda iken çok dinlerdim. Ah nerde o günler. imkanım olsa o yıllara dönmek isterdim.
"hoşçakal" isimli şarkısı çok güzel olan şarkıcı abim.
Bir zamanlar emoydu.
aşk acısı çeken şarkıcı. ulan nasıl bir kız çıktı karşınada sana bu şarkıları yaptırdı be. helal olsun.
(bkz: soyadını bilmiyorum adı emre)
allah sevdiğine kavuştursun artık şunu ya; bağrımızı deştin be kardeşim, mafettin be. bi sal artık bizi. sen de mutlu ol biz de tatlı, sevimli şeyler dinleyelim artık. yeter be şekerim.
Severim. Güzeldir.
Beni lise yıllarıma götüren, okula giderken sürekli dinlediğim zat. Eskişehir Hava ikmal'de staj yaparken ustalar açardı radyoda, dinlerdik öyle. "Hoşçakal" şarkısını ayrı severim, evet.
benden gün olarak 1 gün önce doğmuş olan bir şarkıcı.
şşşşsoğuk, şşşşsssğuk odalarrrrrşşss.

hoşşşşssşça kşşşaall, olaçakkklarsssssşş şşşsensiiizzzsssişş olsuşşuunnşnnnşşş.

herhalde azalarak bitti, ş'leriyle mutluluklar dilerim.
sen beni unutamazsın parçası favorimdir, böyle kaliteli sanatçılar kalmadı artık
gece gece youtube mix'ime kana karışan eroin gibi karışmış ve gecemi güzelleştirmiştir.