bugün

artık sıkan şarkılardır. bi siktir git dedirtir.

(bkz: hoşçakal) (bkz: son defa)
canlı söylenmemesi gereken şarkılardır. ya teknik bir arıza yada emre aydın'da bir arıza çıkar.
*
*Yapmaaaaa! Dokunmaaaa!*

Derken birine tecavüz mü ediyorlar diye düşündüğüm ama yine de beğenerek dinlediğim şarkıcı.
müzikalite olarak belli bir zamandan sonra sıkan fakat sözleri her daim damarlarınızın tam içini kemirecek şarkılardır.
devam niteliği taşıyan şarkılardır. albümleri öykü bütünlüğü açısından çok iyidir. fakat bir süre sonra sıkar, bir daha dinlemek istemeyeceğin kadar sıkar.
iyice arabesk e bağlamış saçma sapan şarkılardır.
mutlu olduğun zamanlarda bile dinlediğin an seni yıkan,yerden yere vuran,mutluluğuna sı.çan şarkılardır...
aşk içerikli bize ters slow baygın şarkılardır.

yeter mk. bu elemanı hangi kız siktir etti de habire aynı şarkıları yazıyor. söyleyemiyor zaten. adam 35 yaşında hala ergenlikten çıkamamış mk.
sadece hoşçakal olacaklar sensiz olsun kısmı güzel gerisini siktir et.
neredeyse bütün şarkıları dinlenebilen şarkılardır fakat gariptir aynı zamanda dinlemekten çabuk sıkılır.
sevilerek dinlenen şarkılardır. emre aydın şarkılarını severek dinliyoruz fakat "adam sevgilisinden, aldatılarak ayrıldı acısını tüm türkiye çekiyor amk." demeden'de geçemiyoruz...
Nedense sözlerini bir türlü anlayamadığım şarkılardır. Sorun bende mi anlamıyorum.
Emre Aydın'ın söylediği şarkılara verilen genel ad.
hepsi birbirine benzer.
Belki bi gün özlersin - emre aydın.
bunalıma girdiğimde, yağmurlu gecelerde amaçsız amaçsız sokaklarda yürürken dinlediğim şarkılardır...
nilüferle söyledigi-son perde. lan ne dertliyim ben ya.
türk ağlak rock müziğinin en önemli örneklerindendir.
şimdi bakıyorsun, bu adama da rock müzik sanatçısı diyorlar, mercury'ye de.
gelecek muhtemel eksiler için de:
(bkz: haters gonna hate)
genellikle ayrılık üzerinedir. çok güzel şarkılardır.
Beni üzen şarkılardır.