bugün

Şu an vurduruyordur.
bize o mükemmel şarkıları kazandıran kişi bi bakıma. iyi yönünden bakmak gerek.
bulursam benim de elden geçireceğim şırfıntıdır.

erkeğiz biz de hem boyum da o emre aydından uzun taam mı?

gerçi aldattığı için şırfıntıymış sanırım ama olsun, yine de şansı denemekte fayda görüyorum.
türk gençlerinin (en azından önemli bir kesiminin) psikolojik yapısından güç alan pazarlama politikasıdır.

bu orospunun tanımı. bu orospu dediğiniz tam olarak budur. şimdi burada emre aydın'ı eleştireceğim 1500 tane eksi oy alacağım. bu da yaptığım tanımın doğruluğunu kanıtlar. şebnem ferah ve bu arkadaşımız piyasa öyle bir pazarlama politikası ve buna bağlı şarkılarla sürülmüşlerdir ki bugüne kadar aşık olmamış 14-20 yaş arası insanlarımız bile hayallerinde aşkı yaşamaya başlamışlardır. bu yüzden bir nevi ilah özelliğine sahip olagelmiştir bu emre aydın ile şebnem ferah. ben bugüne kadar bunların fanlarından birine, ne zaman sevmiyorum desem, yumurta, domates vb. alet-edevat, sebze ve meyve ile yüzyüze kaldım.

sıkıldım artık anasını satiim yazıyorum.

abi yapmaaaaaaaaaa, dokunmaaaaaaaaaaaaaa, kim dokunduysa sana ona git. he amk gideyim. bunu seven bunu da sevsin abi;
nerdeeeeeeeeeeeeesin, beni unutsun demişsin, nerdeeeeeeeeeeesiiiiiiiiiiin, bunu sen diyemezsiiiiiiiin.

aynı abi hiçbir fark yok. kimse kimseyi kandırmasın. ama olur mu birisi ismail yk, diğeri emre aydın. ismail yk slow bir parça yapıp emre aydın'a versin, kimse de ismail yk yazdı demesin, hepiniz ağlayarak dinlemezseniz şerefsizim. hayır zevkler ve renkler tartışılmaz da böyle sanki bir wagner'miş, bir jefferson airplane'miş, bir aerosmith'miş gibi göstermiyorlar mı deli oluyorum. kaldı ki öyle olsalar ve öyle gösterilseler bile ben bu adam, kadın ve grupları bile böyle savunmuyorum. hatta savunmuyorum anasını satim kim ne istiyorsa dinlesin, arada gaza gelirseniz,, jefferson airplane'e falan küfredin umrumda değil, ben de emre aydın'ı sevmediğimi, şebnem ferah'tan nefret ettiğimi söylerim, bundan sonra da bana bunları sevmediğimi söylediğimde, domates atan olursa yemin ederim polise giderim ha. yeter burama kadar geldi. bu ne be arkadaş. bu adamlar siyasete girip, parti kursalar, gerçekten iktidar olurlar. allah'tan 14-18 yaş arası liseli gençliğimizin oy kullanmaya yetkisi yok. gerçi analarına babalarına kan kusturur, zorla oy attırırlar o derece fanatikler.
(bkz: özel hayatın sözlüğe yansıması)
(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
emre kardesimiz tarafindan adi verilmeden nerdeyse yaptigi 20ye yakin sarkida bahsi gecmistir. vala kim bilmiyoruz ama adriana lima gibi bir guzellik olsa gerek yoksa bu kadar koymamali. yada emre de bizim gibi melankoli 4eva tipinden. bu arada emre gozumsun.