1. 1.
    Emrah serbesin yaptigi seyi asla tasvip etmiyorum ama sucun sahsiligi diye de bir sey var. Lutfen daha fazla sacmalamayin.
    9 ... bik bik
  2. 2.
    Keşke zamanında oğluna daha çok ilgi gösterseydi de sonra o çocuk büyüyüp ilgi şeysi ııı yani meraklısı olmasaydı.

Adamlık mücadelesi veren herkese selam olsun.
    Eed.
    5 -2 ... sek sek sekerek ismail
  3. 3.
    suçlar şahsidir yalnızca o kişileri bağlar. Böyle bir olay vuku buldu diye annesini eleştirmek etik olmaz.
    3 ... hunter08
  4. 4.
    anayasada bile suç ve cezanın şahsiliği ilkesi yer almaktayken; sataşma amaçlı böyle bir başlık açılması hiç hoş değil.

emrah serbes'in yaptığı yanlış üzerinden prim yapmak ve bununla beslenmeye çalışmak tamamen saçmalıktır.
    5 ... soz yaslarimi dokmeye geldim
  5. 5.
    Böyle bir yorum yapan trollün annesinin yanında melek sayılır.
    2 -1 ... thelma
  6. 6.
    Alkolik bir katil yetiştirmiş bayan. Evlat acısını hakeden nadir insanlardandır. Umarım evlat acısı çeker.
    2 -2 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  7. 7.
    Şimdi çocuğunun alkol alıp araç başında bir aileyi yok etmesi malum.

Bu çocuğun bu hale gelmesinde kendisinin payı var mı yok mu bilemeyiz. Suçun cezanın şahsiliğinden öte burada bir izafi durum vardır.

Yani belki her anne baba, söyledikleri bir kelimeyle, yaptıkları tek hareketle çocuğunun tüm kaderinde etkili oluyor.

Belki de şahsi irade yetiştirme tarzının önüne geçiyor.

Bunları kanıtlayacak ne bilgimiz, ne teknolojimiz var. Dolayısıyla annesini bütün hukuk ilkelerini bir yana atsak da suçlayamayız.

Emrah serbes denen bilmem neye neler yazdığım belli, ama hiçbir anne oğlunun bir aile yok edip hapis yatmasını da istemez.
    1 -1 ... raduyev