1. 1.
    Şok etkisi yaratan Emrah serbes açıklaması.

--spoiler--
    Behzat Ç., kitaplarının yazarı Emrah Serbes bugün sosyal medyadan şoke eden bir paylaşım yaptı. Serbes, 22 Eylül'de gerçekleşen ve bir baba ile kızının hayatını kaybettiği trafik kazasını kendisinin yaptığını açıkladı. Serbes, 'O kazanın sorumlusu benim. Şok nedeniyle kazayı üstlenemedim. Arkadaşım suçsuz yere cezaevinde. Savcılığa geldim ve teslim oluyorum" dedi.
    --spoiler--

Kaynak: http://mobil.hurriyet.com...n-dakika-itirafi-40593166
    14 -3 ... alkolik oldum
  2. 2.
    en büyük hapishane insanın kendi vicdanıdır sözünü hatırlatan bir durum.
    21 ... tasaklara ufleyen adam
  3. 3.
    bu nasıl iş lan dediğim olay. oluuum behzat ne olacak behzatt ?
    Neden eksiliyorsun ki amk.
    6 -12 ... wardenclyffe
  4. 4.
    Allah belamı verdi durumudur.

Sen içki şişeleri ile kalp yapıp twitterda ona buna artislik yaparsın öyle mi emrah kardeş.

Edebiyatın yeni önerileri biziz diye hey heylenen guruha bak sen. Yazık değil mi o anneye şimdi.
    10 -9 ... timarli sipahi neferi
  5. 3.
    Hayretler içerisinde okuduğum haber.

Ne diyebilirim ki, geç de olsa doğru işi yapmayı becerebilmiş, göründüğü gibi kolay bir şey değil bunu itiraf Edip teslim olmak filan.
    4 ... karli bir gece vakti
  6. 4.
    Ulan kimi sevdiysem hayatı boka sarıyor.
    8 ... mr wednesday
  7. 5.
    (bkz: suç ve ceza)
    5 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 6.
    Herkes hata yapabilir ama herkes vicdanını susturamaz.

Geçmiş olsun dileğimi sunarken türlü ibneliklerin gayet normal şekilde yapıldığı günümüzde Emrah serbes in yaptığı açıklama insan olmayı gerektirir. Bu yüzden tebrik ediyorum kendisini.
    Darısı tüm yaptığı yanlışları diğer yanlışlarla örtmeyi başarı sanan ahlak ve vicdan yoksunlarının başına.

Şunu aklınızdan çıkarmayalım. Hayatta başımıza gelenler sınavdır. Kazada eşini ve çocuğunu kaybetmek de, ölüme sebep olmak da. yerine birini koyarak gizlenme gibi bir durum söz konusu iken vicdanın buna izin vermiyor olması gayet güzel bir davranıştır.
    Evladını toprağa vermek hiçbir anne için kolay bir şey değildir. Böyle bir sınav zor bir sınav. Bunu irdelemek buradan yapılacak iş değil. Ama geri döndürülemez bir gerçek olduğu ortada. Mesele, asıl kişinin elini kolunu sallayarak dolaşmasına vicdanının izin vermemesi.

Allah iki tarafa da sabır versin. Zor bir durum.
    Edit; imla
    4 -2 ... thelma
  9. 7.
    vicdanı varmış demek ki. çünkü vicdanı olmayanın azabıda olmaz. aşırı hız yapıpı hayatımızı tehlikeye atan kim varsa kimse hakkını helal etmesin.
    1 ... divadegildiba
  10. 8.
    Garip olan bir iki nokta var.

Misal, olay anında doktor kontrolünü kabul etmemeleri

emrah serbes in 2 kişiyi öldürdüğünü itiraf etmesi

Bir de üç gün önce Bakırköy'den Emrah serbest adına bir randevu alındığı iddiası var ki burası kesin değil.

Bunlar doğruysa hadi lan oradan diyeceğim Emrah serbes'e.
    3 ... karli bir gece vakti