bugün

efendim dunya uzerinde gecirmekte oldugumuz su tarihlerde, yeni bir akim var. evet bildiniz, emoluk. emoluk gencler arasinda cok yaygin. bir nevi ergenlik problemlerini asmaya calisan insan cabasi. zaten cogu belli bir olgunluk seviyesinden sonra bu isleri birakiyor.

neyse konumuz, emolarin evreleri degil. emolarla ugrasan insanlar. bildiginiz gibi emolar genc insanlar. emolari begenmeyenlerse, biraz daha yasini basini almis insanlar. hani bir soz vardir, cocukla cocuk olma, diye... bunlarin yaptiklari aynen bu soz. yahu emo dedigin en buyuk 17 yasinda insan. sen neden ugrasirsin ki bu veletlerle? bu kadar mi bossun, hic mi isin gucun yok? sen ne biliyim kendi eglencene bak hayatini yasa... cocukla cocuk olacak kadar bos musun yani? bir is bul calis, hobi edin.

bak cevabi duydum, benim bir hobime var ehehe emolarlan ugrasiyom. e kardesim yine bossun. bos insanlar diger insanlarla ugrasirlar. sen ne biliyim kitap yaz, iki uc cocuk okut, dunyaya iyilikte bulun.

yoh ben imo geseceeem... bossun iste.
emolar kadar boş olmayan insandır.
(bkz: he yo what s up nigga)
emolarin yanina gidip "eheheh o kafandaki ne?" diye soran sonra pipisini gosterip kacan tiptir, bildigin bos adamdir. ama dolu olani boyle yapmaz, gider, baltasiyla emcugun kellesini koparir, kafa derisini yuzer, oyle inceler. ha bu arada sacmis kafalarindaki merak etmeyin.
(bkz: emoların kafa derisini yüzen kızılderili)
emo kelimesi gectigi an ortaya ziplayip, onlarla dalga gecen insandir.

(bkz: hele bi soluklan yigenim)
bos da olsa insandir. ya emo olaydi?
dikkat çekmeye uğraşan emolar boş insanlardır. çünkü onlar zaten dikkat çekilmek, uğraşılmak isterler.