bugün

denyoluktan en uzak insandır özellikle gıcık olduğu kişiler düşünülünce. kim 20 cm topuklu mor kurdeleli ayakkabı giyen birine gıcık olmaz?
en asil duygunun insanıdır.
emo denilen yaratıklara sadece gıcık oluyorsa denyodur. delikanlı adam emo gördümü tutar kolundan berbere götürür. bayram traşı yaptırır.
(bkz: kıskanmak)
alnından öpülesi, cici, sevimli, şeker denyodur. denyonun da iyisi kötüsü oluyormuş demek ki.
birilerinin kuyruğuna basmış insandır. (bkz: the owner of the title)
denyoların en yücesidir.
(bkz: emo egitme merkezi)
çok basit tepki veren denyodur. emolara; kafa göz girmeli, ağız burun dağıtmalı, kaşındaki gözündeki bilimum bakırları toplamalı, küçük emrah şarkılarından, ''ahh ne yapsam ne yapsaamm, kurtulabilsemm. ne yapsam gönlümü avuuutabilsem'' şarkısını söyletmeli.
aklı başında kişidir.

bir keskin nişancı tüfeği alıp rexx sinemasının çatısına çıkmadığına dua edilmesi gerekir, ben az kalsın yapacaktım.

http://i24.photobucket.co...bums/c38/ani187dg/emo.gif
alnından öpülesi yüce denyodur.
denyolara gıcık olan emodan daha fazla rağbet görür.
bu tiplere gıcık olmak denyoluksa denyoluk güzel bir şey olsa gerek.
(bkz: kotu soz sahibinindir)*
bildigimiz denyo dur. normal denyolardan tek farki, bildigimiz emolardan gicik olur.
emoları barındıran hayat o insanı denyo haline getirmiştir. göz zevki sahibi denyodur, bi yığın tuhaf özenti tipin bunu bozmasına sinir olur. "bakın ben ne kadar duygusalım, içimde ne fırtınalar kopuyor, bakın ne aykırı bi tip olmuşum" diye gezinmeyi hayatlarının amacı edinen bir yığın tipi kayık insanı hayatın bir gerçeği olarak kabullenmek istemez.
hakikaten bu denyoların tiplerini bir görmek isterim. büyük ihtimal çirkin, şişman, kirli sakallı, sinik tiplerdir. zamanlarının çoğu evde bilgisayar başında geçiyordur. kendisine içindeki başka verde vuramadığı heyecanları dışarı vurmak için güvenli bir kulvar seçmiştir. ne de olsa bir emo sana dayak atmaz, tehdit etmez. tam size göre bir hedef evet.
(bkz: emoları sexy bulan denyo)
(bkz: bendeniz)
ben.
emolara gıcık oluyorum. gıcıktan öte bir nefret var.
ama ne her tarafımdan kıllar fışkırıyo ne de
görsel
gibi birini dövebilirim.
denyo olduğumu da düşünmüyorum. eksile beni emo.****
(bkz: sanan lan gotık)
taktir ettiğim kişidir. bende şahsım adına emo denen bir grup insandan pek haz etmem. abartının son noktasında yaşayan insanlar olduklarını düşünüyorum.
gayet geçerli sebepleri olan sevilesi denyodur. özenti ve şımarık birkaç salağa gıcık kapmak denyoluksa bunu gururla kabul edebilen yüce insandır. sanılanın aksine bu denyolar gayet zayıf, bakımlı, sosyal hayatı olan tiplerdir.* en azından ota boka ağlamadığı için bile sevilebilir.
meksika da emo katliami hatırlandığında meksikalıların da içinde bulunabileceği grup..
denyo mu?

emolara gıcık olan kişi denyo değildir, dolayısıyla bunun tam olarak bir tanımı yapılamaz. işin ilerlemiş boyutu olarak o denyo kıllıdır falan ayaklarına da girilebilir tabi fakat "ee ya nolacağdı yarram" diye sorarlar adama, tüysüz saçı uzun sürekli ağlayan ibnelerden mi olsaydı adamlar?
bahsi geçen denyo benimdir. sebebi ise emoların saçlarının gözlerine girmesinden dolayı sürekli ağlar vaziyette olmalarından sebep ağlak suratlarıdır.
emolara gıcık olana denyo diyen denyonun başıdır.
güncel Önemli Başlıklar