1. .
  emo kılıklı insan görünümlü canlıların ilkokula kadar inmesi hatta oralarda ders yapması durumudur.
  olayın vahim yerlere vardıgının kanıtıdır bu. bugün yolda gelirken rastlamıştım zannedersem ilkokul ögrencisiydi yüzü tamamen gözükmeyecek şekilde saçlarını öne yatırmış neşeli neşeli yürüyordu çocuk oldugu için tam bir emo sayılmazdı, zavallı herhalde ablasından gördügü saç modelini bir şey sanıp aynısından ben de yapsam fena olmaz herhalde diye düşünmüştür. şimdilik bir tehlikesi gözükmesede bu olayın ülke gençligi için vahim bir durum oluşturdugu bir gerçek.

  emoların büyüyecegini de düşünürsek muhakkak ki ülkenin siyasi geleceginde bir yerleri olacaktır işte o zaman asıl tehlike göze çarpacaktır.
  ... jack oneal
 2. .
  yazık onlara ya valla bi horozla karşılaşsalar, horoz emoyu yavrusu zannedecek. saçlar elektrik çarpmış gibi diken diken olmuş. yazık valla...
  1 ... jpenhlcbkw
 3. .
  emoları yüksek öğretime değilde zaten bunlar salak aptal gerizekalı bunları yüksek öğretimde eğitim verirsek diğerleri(yüksek öğrenim görenler lise üniversite) onlar(emolar) kadar kendilerini salak hissedecekler diye alınan önlem ve emoların yaptıklaryla ilk okul bebelerinde farksız olmaları.
  ... legacy31