1. 1.
  yavaş yavaş nesilleri tükenmekte olan emolara destek amaçlı siyah giyip destek vermektir.
  4 -4 ... taweret
 2. 2.
  emo sevenler ve yetiştirenler derneği eş başkanı mahmut abinin açıklaması.
  2 -1 ... wreker
 3. 3.
  "saçlarımızı da bir gözümüzü kapatacak şekilde * * uzatalım mı hacı?.." denilesi kampanyadır. destekleyelim, emolar türesin, insanlık yok olsun.
  4 ... megaloman agustos bocegi
 4. 4.
  (bkz: emoları qohruyhalm khafamısı yeshile boyuyhalım xd)* *
  7 -1 ... ecileyte
 5. 5.
  ekosistem içerisinde , piramit üzerinde basamaklanmış her canlı formunu korumak gerekir vesselam . mesela , planktonları ortadan kaldır bak bakalım neler oluyor ...

  zira emo seviciler de bunlardan bir üst basamakta yer almaktadırlar ve biyokütle dengesini sağlamak için alt basamaktaki canlıları da korumak gerekir . eğer emo nesli tükenirse ; emo seviciler doğal seçilim nedeniyle adaptasyon yeteneklerini geliştirecekler ve büyük çoğunlukla nekrofili olacaklardır .

  leş yiyen canlılar bu durumdan zarar göreceklerdir . çünkü onların beslenme alanlarına artık emo seviciler de dahil olmuştur . emo seviciler ile leş yiyiciler arasında rekabet başlar ve emo seviciler kazanır ...

  leşleri oratadan kaldıran saprofit canlılar emo yiyiciler tarafından katledildikleri için leşler ortada kalacaktır ve dönüştürülemeyeceklerdir . dolayısı ile bu atıklar doğaya zarar verecektir . çevre kirliliği başlayacak , zehirlenmeler artacak , topraklar verimini kaybedecektir .

  insanlar besin bulamayınca da kıtlık başlayacak ve ölümler olacaktır . bu ölüler yine dönüştürülemedikleri için kirliliği arttıracaklar ve insan neslini tüketecektir .

  tanım : çevreciler tarafından başlatılması muhtemel yaran kampanya .
  1 -1 ... pardonciktieseklercogaldi
 6. 6.
  yanlış öneri.
  siyah giyenler emo değildir, damalılar emodur.
  4 ... gambred
 7. 7.
  sonuna kadar desteklenmeli. bugün siyahlara bulandım, şehrimin sokaklarında emolarla dolandım.*onları daha iyi anlayıp, bir günlüğünede olsa yaşamak gerektiğini düşünen kişi söylemi.
  2 ... taweret
 8. 8.
  yanlış durumdur. metal türleri dinleyenler de siyah giyer. damalı giyerseniz emo olursunuz.
  -1 ... darkranger
 9. 9.
  sokakta yürürken yanından kara bir böcek gecer.dönüp bakmak istersin, bakamazsın. suratının yarısını kaplamıstır tel tel lepiska saclar. aglarsın. carpık ayaklarını birbirine carpıtarak L cizmeye calıstıgnı görürsün. o an anlarsın. ve onu korumak icin tanrıya söz verir icine icine aglarsın.
  ... boynukopsun
 10. 10.
  emolar siyah değil, siyah - mor, damalı giyer. bu yüzden yanlış bir kampanyadır. ayrıca emoları koruduğunuz takdirde biraz da olsa neşelendirmiş olursunuz. istekleri sürekli moral bozukluğudur.
  -1 ... jimmy the pro