bugün

emoların sanal alemde gün geçtikçe daha yoğun teşkilatlanması sonucu kurulması olası sözlüktür. türkçenin mına koyacağı kesin olmakla beraber, türkçe'yi kötü kullananları banlayacaklarını söylemelerine şaşmamalıdır.*
başlık: hayat
entry: yhaaa choq sqıcııı
(bkz: son ii oyhlnan qirileri)
dadlum, behn, yavvss gibi kelimelerin bolca kullanılacağı ve bunun üzerine moderatörün banlamakla tehdit etmesine rağmen aynı tas aynı hamam devam edeceği kesin olan iğrenç bir oluşum olma ihtimali bayağı yüksek olan cıvık şey.
pembe bir tonda site girişine sahip bir yer...
ampül abi: pay chokk bilrr
emo'ların kendi gibilerinin barınacağı sözlüktür.
(bkz: korkuyorum)
http://www.emosozluk.com.tr.tc/ *
şöyle bir konvert aldım;
emo sevişebilir miyiz?
vs
èM0 shèvhişèßiLir Miyhiz?

artık onlarla iletişim kurabilirim.
enteresan bir oluşumdur.

"Arkadaslar lutfen emocaya *cevirecegimiz cumleleri duzgun turkceyle yazalim." diye de bir güzel uyarmışlardır.
ulan düzgün türkçenin varlığından haberdarsınız bu emoluk bu i.nelik ne diye?

biz düzgün yazalım siz bozun yok öyle yağma..

edit: ßèrraqh shudhaqhi qhirMizi ßaLiqh * *
uludağ sözlük: uLudhağ shozLuqh olarak yazılmalıymış emo dilinde. emo dili ne lan?
türkçe-emoca çeviri yapabilmemize olanak sağlayan güzide site.
bhu sithédé yazhilanlharn ßasıları dooorudur qanqişlerim. 16 ya$hın üsthündeqilerhin qullanmashı huquqen qarınjalı qhösterebilir. (o saman anthenle oynayhın, düselirh.)
emo'Lar eMo sozluq'e yazhdıqları $eylerin telefh haqlarını Incubus'a $aapmu$ sayilirlar janlarım benhim. sözlüqümüzdeqhi yazılanhlarıh başqha yerhlerde yayınlamaq yashaqtır. yaşasın emo qarde$lighi!!! punun içjin yollayhan yaramazhların maqyaj maljemelerine el qoyulajaqtırh.
emolarla rahat rahat iletişim kurmamıza yarayacak olan sözlüktür. belki birkaçını normal hayata döndürmeye yardımcı olur. *
(bkz: Kanki emo olcaksan böyle yazcaksın onu)

bişey çevirttiğinizde çeviriyi böyle sunan sözlük sitesi.

j0qh qèrèqhshiz * *
herostratos kişisinin gerçek ismine direk olarak emo ismi demiştir kendisi. zira hiçbir değişikliğe gerek görmemiştir. buradan yapana, edene seslenmek istiyorum. yapmayın etmeyin! emo değilim lan ben.
barindigi serverin baltayla parcalanacagi sozluk. nah, yazdim buraya!
çevirme butonunda "bas gaza" yazan site. acaba sadece bir tesadüf mü yoksa emolar ismail yk mı dinelemeye başladı? düşündürücü bir durum zira ne ismail ykcı bir emo ne de emo bir ismail yk düşünebiliyorum ben şu dünyada.
--spoiler--
siteyi hazirlayan arkadaslar ciddi degillerdir ,emo hic degillerdir ,kafanizi yormayin.site tamamen emolarin dilimizi nasil yokettigini gostermek icin kurulmustur.emo kiz tavlamak isteyen arkadaslar icin degil.
--spoiler--

yüreklere su serpen açıklamayı yapmış sitedir. *
èßèNiN aMı aLi shaMi (bkz: biri şunu durdursun)
bir ekşisozluk klonu olarak gelmesini bekledigimiz, hepimizi eglendirecek olan sözlüktür.
(bkz: seri sufe veren melek) *
başlığı okumamla bir an var mı böyle bir sözlük? amanın dememe neden olmuş varsayımsal sözlük.hep varsayımsal kalması dileğimle..
(bkz: olsa da az eğlensek)

tanım: zall ın, yazım yanlışlarından ve noktalama işaretlerini yanlış kullanmadan dolayı hekleyeceği sözlüktür.

(bkz: heklemek)*
taM hashshiqhtir dhichèqhtiM qhi shitèyhi qoruNchè ijiMè shu shèrphiLdhi vhaLLa. * *