bugün

ava giderken avlanmış

istanbul levent'te 140 milyon lira değerindeki lüks evi satmak isteyen emlakçı m.g. ingiltere'den gelen iki sevgili tarafından 14 milyon lira dolandırıldı.

emlakçı m.g.'ye bir başka emlakçı aracılığı ile lüks bir daire satışı işi geldi. m.g. daireyi 3.2 milyon euro üzerinden ilana koydu.

emlakçıyı birkaç gün sonra arayan ingiltere vatandaşı kadın florentina g. evi çalıştığı şirket adına satın almak istediklerini söyledi.

emlakçıya evin satış bedelini 4 milyon euro yani yaklaşık 140 milyon lira olarak gösterelim aradaki 800 bin euro'yu da yarı yarıya komisyon olarak bölüşürüz dedi.

anlaşmanın sağlandığı gün 3 temmuz sabahı londra uçağıyla gelen florentina g.'nin aynı uçakta iş ortağı olan sevgilisi de vardı.

florentina g. hemen kağıthane'deki emlak ofisine geldi. m.g. 400 bin euro'yu bir zarfa koymuş bekliyordu. ingiliz kadın zarfı aldı biraz inceleyip çantasına attı.

emlakçı duruma itiraz etti, komisyonu satış bitince alacaksın paran burada hazır dedi. bunun üzerine kadın hiç itiraz etmedi, çantasından çıkardığı zarfı tekrar emlakçıya verdi ve oradan ayrıldı.

bir süre sonra ingiliz kadının verdiği zarfın farklı olduğunu düşünen emlakçı durumdan şüphelendi. hemen zarfı açıp baktığında hayatının şokunu yaşadı.

zarfta euro yerine iran riyalleri vardı. 14 milyon lira değerindeki euroları ingiliz kadın kaşla göz arasında değeri 5 bin lira eden iran riyalleri olan zarfla değiştirdi.

ingiliz kadın paralarla yurt dışına kaçtı, sevgilisi yakalandı.

https://www.ntv.com.tr/ga...aw/9t0pXyi1bUWoECPqSd-jmw
Hep bizimkiler mi ingiliz kadınları dolandıracak.
her dolandırıcılık hikayesinin altında mutlaka bi aç gözlülük vardır.