1. 0.
  Siktirin lan amk feykleri. Türkiyedir.
  3 -1 ... fazlanormalolananormal
 2. 1.
  dünyanın abd hariç her ülkesi bu kategoriye girer. yolda basketbol topu bulsa bomba sanıp karakola götürecek, yılda bir basketbol maçı izleyen cahil embesiller bunu anlayamayabilir.
  -1 ... ohmygodtheykilledkenny
 3. 2.
  bir galatasaraylı söylemi.

  bu adam galatasaray'da olsa "ov yee süper" diye 31 çekerdiniz.
  2 -2 ... emre fosforoglu
 4. 3.
  benchten 0 katkı gelıyor takımda sınan ve emırden baska herkesın performansı ınıslı cıkıslı 1 mac oynayan 2 mac oynamıyor rakıbın butun oyuncularıda dış şutör olunca elimize verdıler.
  ... felipe melo3
 5. 4.
  türkiye dir.

  sen klavye basında aptal aptal konusurken adam orada takımı ceyrek finale cıkarıyor. kendi ülkesi olmamasına rağmen topu elinden kacırdıgı icin topu yumrukluyor.

  simdi kalk o bilgisayarın basından ülken icin bir seyler yapmaya calıs. bakalım emir kadar bir seyler yapabiliyor musun.
  2 -1 ... bilgen
 6. 5.
  Bu takımla iyi bile geldik zaten.
  1 ... alonearrow
 7. 6.
  Takımda herkes sürekli iyi oynayamıyor zaten dediğim durum.ayrıca bugün de az çok bu adam oynamıştır.adamların alternatifi yok oynamıyor adamlar mecbur bu adam oynayacak.Bir de ne yok ülkeyle ilgili bir şeyler yapacakmış felan.kardeşşş o adam basketbolcu değil ve o parayı bu adam almıyor. Onun yaptığını sen yap tribi nedir yaa? O kadar para verseler ülkesinin yararına bir şey yapar bu adam da.haa kimsenin milli duygularına laf değil bu sadece şu onun kadar yapıyor musun ülkeye muhabbeti için.
  -1 ... insannn
 8. 7.
  amerika da dahil dünya üzerindeki tüm ülkelerdir.
  3 ... t bag
 9. 8.
  ergin atamanın iyi bir koç sanıldığı ülke ile aynı ülkedir.
  2 ... nickaragua
 10. 9.
  Emir'i Jordan mı sandık ne yaptık? Kim var ki Emirden başka oynayacak. Ersan yok enes kanter zaten gelmiyor başka da bu takıma ilave edilebilecek kalitede oyuncu yok. Emir Ömer'den sonra takımın en kaliteli oyuncusu şu an. Sinan çabalıyor bugün yine canı çıktı. Zaten kaliten buraya kadardı. Neyin milliyetçiliğindesin kardeş? Başka adam var da koç mu almadı?
  ... 3 b deki aynura asik cocuk