bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  dünkü türkiye-avustralya maçından sonra murat kosova'nın sarf ettiği ve her yerinden öpüyorum rüştü gibi efsaneleşmesi beklenen söz öbeği.
  2 ... ne buyurdugunu unutan zerdust
 2. 2.
  türk olarak her zaman yaptığımız mallık. ulan 47 dk 50 sn rezil rezil oyna. son 5 sn de basketle yen sonra öv. eze eze yenmen gereken avustralya yı zar zor yeniyorsun. sonra seviçten havalara uçuyorsun. adam gibi çıkın maçın başından oynayın basketbolunuzu yenin.
  1 -3 ... mkezer56
 3. 3.
  (bkz: kocamsın)
  2 ... salvatoreadamo
 4. 4.
  iyi ki dedi. Yoksa ertem şener'in rüştü'ye olan hassas duyguları gibi zannedecektik valla. iyi ki dedin be murat. Emir sahipsiz değil.
  ... timo
 5. 5.
  Murat Kosova'nın muhteşem anlatımının sadece bir kısmı. dün maçı izlerken de arkadaşlarla konuşup hemfikir olduğumuz şey murat kosova ve murat murathanoğlu olmasa basket maçlarını anlatacak adam yok. anlatımlarıyla hiç anlamayan insanı bile oyunun içine sokuyorlar.
  1 ... itsgonnabeanotherblackout
 6. 6.
  türk olarak aşırı duygusallığımızdan kaynaklanan olay..ha buarada eze eze yenmemiz gereken avusturalya falan denmiş,ulan adamların takımı bizim bu çöp takımdan daha iyi isim isim bakıldığında..biraz basketbol takip edin gözünüzü seveyim,favori onlardı maçtan önce bahis siteleri bile doğruladı bunu oranlarıyla..dua edin mills sakattı..
  2 ... angmar
 7. 7.
  O son atışı kaçıraydı " emir allah belanı versin " olacaktı.
  1 ... frekans
 8. 8.
  ağam olasan emir paşam olasan emir diye devam eder.
  ... sarapgibikadin