bugün

ikibinlerin başı , bir dönem neslinin çiki çiki silim şeydi diye ortalıkta dolanmasına sebep olmuş yıllardır.
forgout about dre nakaratanın ezberlenmesinin bir kıdem ifade ettiği yıllardır.
Mustafa Topaloğlu henüz uzaylılarca kaçırılıp tecavüze uğramamışken idi.
ceza'nın nefret olduğu, ayben'in kız mc olduğu, Sagopa Kajmer'in ise fuchs'a prodüktör olduğu yıllardır.
2002-2008 yillari. Eminem baskili tisortler giyerdim hep 2003'te de. Kitabi da olay olmustu 8 mil filmi de. Platonikleri coktu. Benim acimdan bu yillar. Lakin ortaokuldayken de adami severdim.
(bkz: eminem/#25096166)

işte bu entry'mi eksileyen insanlara hitap etmediği yıllardı.
2001 dir.
Türkiye'deki tüm kızlar bakireydi. Hepsi AKP sonrasında açılıp saçıldılar.
Annesiyle sevişmek için bel kemiğini aldırdığı yıllar hey gidi hey.
milenyumu müjdeleyen yıllar.
Lose yourself şarkısının şarkı ve 8 mile filminin film olduğu yıllar..

Hey gidi yıllar.
bütün yıllardır. hala iyi eminem. hemde eskisinden iyi.
eminem hala eminem'dir ama kasıt pick yaptığı yıllar ise; the eminem show albümü ve onu takip eden 3-5 senedir.
pek çok efsanesini barındırdığı marshall matters lp ve eminem show ile zirveye çıktığı yıllardır. 8 mile albümünü hesaba katmıyorum, çünkü orada fazla şarkısı yok. sonraki albümleri de eski tarzına göre çok melodik.
net tarih : 2002 dir
2009 yılına kadar olan zamandır. şimdiki müzikleri eskisi kadar iyi değildir.
takma diş nedir bilmediğim yıllardı. az mı kafa kol sallardık. para-çokomel eğrisi gibi uzatıyorsun kolunu ve sonra kafa ile senkronize bir şekilde aşağı-yukarı olduğun yerde mal gibi sallıyorsun. gençliğinizin kıymetini bilin, genç yazarlar.
eminemin yanında +7 şarkıcıda hediyeydi cd alırken .
eminem in lose yourself, without me, slim shady gibi harika eserler verdiği yıllardır.

ki rap god ile de zirve yapmıştır.
tüm ailesini de hayatımıza kattığı yıllardır.
saçlarının siyah olduğu dönemlerdir. sarışın dönemlerinde daha çok slim shady dir. bu arada en eminem olan eminem, mosh ve white america gibi efsaneleri yazan eminemdir.
2002 yıllarıydı.
bizim jenerasyonun bir kısmı, nefret grubunun etkisindeyken bir kısmı the eminem show albümüyle küçük birer gangsta oldu. türkiye'de eminemin yeterince tanınmamasının sebebi ise 2002 yılında çocuklar duymasın dizisinin başlamasıdır. kime eminem dinliyoruz deseniz, çocuklar duymasında ki eminem mi minvalinde saçma sapan sorular alırdınız. şuan şaka olarak yapılan bu espriyi, o zamanlar insanlar ciddi bir şekilde soruyordu ve bir çoğu eminemi türk zannediyordu. kendi yaşıtlarınıza bile, eminemin kim olduğunu anlatamıyordunuz.
tabi bundan iki üç sene sonra jeton düştü ama bizde illallah ettik.
8 mile" de brittany murphy ile rol aldığı, lose yourself ile coşturduğu yıllardır.
99-2001 arası marshall mathers lp albümünün yayınlandığı dönemlerdir.
MTV'nin yürü ya kulum dediği dönemdir.