bugün

(bkz: emne)

Edit:düzeltilmiş.

Birde son olarak
(bkz: ünv)
Annesi 14 yaşında gelin olup akabinde hamile kalmış bireyin ahlaksız eleştiri şeklidir.
bu bir eleştiri değil, yalnızca durum tespiti. ayıplamaya dönük bir söylem söz konusu değil.
bu bağlamda, neden hemen karşı saldırıya geçiliyor ve bu şekilde edepsiz ithamlarla karşılık veriliyor, ilginç.
ah şu ulusalcılar yok mu...
senin mezhebinde de 9 yaşındaki çocukla evlenmek normal diye cevap verilesi.
üniversiteye gittiğine göre reşittir.

reşit yaşta birinin çocuk sahibi olması da çok normaldir.

sizin kadınlarınız gibi dağa çıkıp terörist siki yalamamış hiç değilse.
12 yaşında kızla evlenen zihinleri nedense şaşırtır.
kınayanların da savunanların da iğrenç jargonunu ilgi çekici bulduğum durumdur. namus bekçileri ile fosil kemalist zihniyet kıyasıya yarışırken, ben chp'li olsam 'e 3 tane yapılacaksa zamanında başlamış işte' derdim. işte hayat bazen, beyinsiz kemalistlere bile ironi yapmayı öğretmek zorunda bıraktıracak kadar manasızdır.

not: keşke ben de yapsaydım. şimdi eve kedi almayı düşünmezdim heralde.
16yaşında evlenen şafak paveyden hallicedir.
21-22 yaşında evlenip çocuk yapmış, bunun neresini tartışıyoruz anlamadım.

boğaziçi'nde çimlerde kızlı erkekli oturuyorlar, oraya gidersem bozulurum deyip itü'yü yazan, sonra da üniv. bitmeden evlenip 2 çocuk yapan hormonların efendisinden daha az ironik bence. *

edit: ayrıca evlenip çocuk yapan bir insanı evlilik dışı çocuk sahibi olmuş gibi lanse edip, sonra da ne var ki bunda olanı yazdım diyen yasak aşk meyvesine de selam olsun. hayır savunanlar da ayrı mal arkadaş, aç bir oku hemen durumu kabul edip bilgi sahibi olmadan savunmaya geçiyor.
Sadece kendisini ilgilendirecek bir mevzudur. Kendi hayatı olduğu gibi kimseye laf düşmez.
açıkça tahrik etmekten başka bir şey değil. şeceresini çıkartsak herifin, kimbilir ne pislikler çıkacak.

kendi bileceği iştir.