bugün

Oy kullandırmak için istanbul'a getirdikleri vatandaşları geri götürecek paraları yok ama Emine Hanım 50 bin dolarlık çantayla Japonya'ya gidebiliyor.
kocasinin bir yüzügü vardi.

basaksehir spor kulübü gibi Cengiz ünder den gelen ama bitmeyen para.
Yok canım o bin değildir dolar hiç değildir..
yalancılıkta sınır tanımayan kemalist söylemidir. o çanta 49500 usd
keşke devletten çaldığı paralarla almasaymış acaba ayakkabı kutusundaki dolarlarla mı aldı soyup soğana cevirdiler amk ülkeyi.
akıllı bir yatırım. her gün değeri yükseliyor.
dün 350 bin tl değerindeydi an itibari ile 358 bin tl oldu.
Muhalif çomarlar çıldırsın emine Erdoğan validemize yAkışır.
Çantasını bana hediye etse hayatım kurtulur..
50000 dolar bir çantaya veren insan istediği kadar helal parayla almış olsun cennete gidebilir mi? Tez konusu lan bu resmen.
israf değildir. bugün sokakta kimi çevirsen 200 tl lik çanta kullanıyordur. asrın lideri, büyük cumhurbaşkanımızın biricik eşi emine hanım için 50 bin tl lik çanta azdır bile. yakışır först leydimize. hem ne olacaktı lcw den mi alacaktı.
Pek de önemsenmeyen durum.
Zaten (beni) pek de ilgilendirmeyen durum.
AKP'ye oy atan kesimin sorunu.
Burada akp yöneticilerinin oy aldığı kesimin profilini genel olarak çoğunlukla tarif ederken düşük gelir ve eğitim seviyesi olduğuna dair beyanları malûmunuz ve bunun için bakınız vermeye gerek yok.
Kısacası yardımlarla geçinen, çocuğuna iyi bir eğitim gelecek hazırlayamayan, virüs salgınında koruma faktörü en az olan burun kısmında tel olmayan maskeleri bile alamayan, bunun için maskeleri yıkayıp asan kurutan (koruma faktörü böylece sıfır oluyor, gözenekler dokular deforme oluyor) ekonomik kriz salgın sonunda iyice dibe batan, market de şarküteri reyonununun önünden geçemeyen kitle sorunu olan bir duruma neden tepki gösterilecek?
Sırf çantanın zekatı var aq benim yok.
fransız markasıdır.
belki bilmeden belçikadan almıştır .
.
Emine Erdoğan Belçika'da lüks bir mağazayı kapattırdı .

https://www.dailymotion.com/video/x38odj8
sıkıntı yaratmayan durumdur..

koskoca reisi cumhurun eşi 50 bin dolarlık değil 500 bin dolarlık çanta feda olsun ona..
yaklaşık 400 bin türk lirası olan çantadır. hanımefendi 50 bin dolarlık çanta kullanacağına bir düzine aileye gıda yardımı yapabilirdi. ama olur mu, itibardan tasarruf olmaz. kim sallar yoksul insanı.
AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Camiler ve Din Görevlileri Haftası'nda konuştu.
Türkiye'de uzun süredir yaşanmakta olan ekonomik krize ilişkin üstü
kapalı mesajlar veren Erdoğan, "Müminin görevi varlıkta şımarmamak, yoklukta
sabretmektir. Gerçek mümin acıyı bal eyleyendir" dedi.

ne mutlu ki bunu savunabilecek kadar allahsız, kitapsız, karaktersiz olmadık hayatımız boyunca.

zaten o kadar da düşülmez demeyin, o seviyeyi zirve sayanlardan milyonlarcası yaşıyor aranızda.
Simdi dolar yukseldi ya ondan pahali geliyor. Yoksa lady emine aldigi zamanki kurla hesaplayinca gayet makul bir rakamdı. O zamanki gysh ye ve tl nin alim gücüne bakacak olursak her 3 tc eminesinden birisi hatta bir buçuğu o çantayı alabilecek maddi güçteydi.
Sizinki de zirvalik ha. Kiskançsınız. Kıs-kaaançç!
Hani şu elma kabuklarını atmayip sirke yapip tasarruf eden mi? büyük ihtimal 100 bin dolarlık çanta yerine 50 bin dolarlık çanta alıp yine tasarruf etmiştir.