bugün

Yıllar evvel gerçekleştirdiği ayindir. sonuçta camide müslüman kadınlara tecavüz eden abd askerlerine yine camide dua edilecek değildi. saygıyla karşılanması gerekir...

(bkz: işte bunlar hep diyalog)

görsel

görsel

görsel

amen inşallah mum da yaktık.
şimdi buradan emine erdoğanın hıristiyan olduğunu mu anlayacağız? ne gerizekalı bir başlıktır.
böyle şeyleri dillendirenler nelere niçin nasıl saldırdıklarının farkında değillerdir. islama bakış açıları yamuk kişilerin başka din argümanlarıyla başkalarına saldırmaları berbat birşey.
burada bir dinin dolaylı yönden kötülenmeside vardır. dinlere belli kurallarda saygılı olmak gerekir.
Aslinda inancli biri icin normal bir sey. Kilise de allahin evi degil mi? Butun dinler ayni allaha inanmiyor mu? E o da gidip orada mum dikebilir bunda bir enteresanlik gormuyorum.
yemin ediyorum sen gerizekalısın ayinidir.
önce başlığa bakarım başlık mı diye, sonra açana bakarım adam mı diye? neresinden tutarsan tut bi siktir git lan işine dememe sebep olan başlık. ben açayım da bir kaç sazan destekler havasında bir yazarın kusmuğu.
ayin yapan kişinin rahibe gibi giyinmesinden dolayı çok şaşırtıcı olmayan ibadet.
Bence bir deneyip bakmıştır acaba ordan da para kazanılabiliniyor mu diye. Papazlar yedirmez.
bu tür şeyler siyasette formallite icabıdır, nezaketendir, kiliseye gitti diye hristian değildir. Sinagoga gitmediyse, sorun yoktur. Eğer sinagoga gitseydi bütün eleştirileri savururduk.