bugün

ben güzele güzel demem güzel first lady olmayınca.

türk medyası nda çığır aşan haberdir efendim. hem de manşette turuncu puntolarla ' güzelliğinin sırrını açıkladı' şeklinde. neymiş efendim. bala yatırılmış salatalıkmış.

artık salatalar salatalıksız, tereyağları balsız kalacak. hatta tek başına yatan bir salatalık görülse bile oradan uzaklaşılacak.

http://www.milliyet.com.tr
http://www.milliyet.com.t....2010/1231697/default.htm

(bkz: ya ben lan neyse bir şey demiyorum)

ha bir de:

görsel
H.R giger'ı kıskandıran güzelliktir.
(bkz: astigmat)
başka açıklaması olamaz...
deprem dede'nin * yılın en seksi erkeği seçildiği, güzel ülkemde, normal kabul ediyoruz bu tür gariplikleri.
saklanmış güzelliktir. şöyle bi saçlarını açıp, mini eteği giyse çok güzel olacak.
takvim güzeli olmaya aday bir güzelliktir. lakin burada bahsi geçen takvim öyle bildiğimiz playboy takvimleri değildir elbet. ramazan ayı güzeli olarak seçilmiştir kendisi. başarılarının devamını dileriz!
gözle görülmeyen güzelliktir.
büyüteçle falan bakmalısınız.
(bkz: güzelliği abartılan kadınlar)
bide şey vardı;

(bkz: ne içtiysen aynısından istiyorum)
guzellik anlayisinin surekli eksi birsey yiyormus gibi bir surat, insanlarla goz goze geldiginde sanki tiksinirmis alay edermis gibi bakan bir gulumseme, kundaklanmis bebekler gibi tuhaf tuhaf kiyafet giymek olarak algilandigini gosteren kelimeler toplulugu.
Koyunun olmadığı yerde keçiye Abdurrahman Çelebi derlermiş.
(bkz: ahahaha ay sinirlerim bozuldu)
diz kapağının üstünde göğüs dekolteli bir etek giyip ve başını açtığı taktirde olumsuz yorum yapanların fırıldak gibi dönüp "evet ya çok güzel kadın" diyecekleri durumdur.bunlar bu ülkede hülya avşar gibi çilli tavuğa güzel derler.
bir vodkaya bakar.
(bkz: subhanallah kardeş ibretlik bir paylaşım)
emine erdoğan güzeldir yada değildir bu konu kimseyi ilgilendirmez, ayrıca bu konunun tartışılmasıda çok saçmadır. beğenen beğenmiş, size ne anlamıyorum ki.
(bkz: hanım koş küllahımı getir)
Gördüğüm kadarıyla dillere yalama olmuş güzelliktir.
victoria secret mankenlerine taş çıkaracak cinste olandır.
görsel
kelimenin tam anlamıyla ibretliktir.
güzellik anlayışında sapmadır. *
Içinin çirkinliği dışına vurmuştur.
makam mevki ya da liderlerin eşleri üzerinden polemik yaratmak bizim kültürümüze ters anlayışlardır.
(bkz: bir alex değil)
Kimseyi ilgilendirmeyen ama çoğu insanada itici gelen bir güzelliktir. kim bilir beklide babasını akla geliyordur yüzüne baktıkça sebep bu olabilir.
başkalarının annesiyle bu kadar rahat dalga geçebiliyorsunuz ya helal olsun. 'edep yahu edep'.
güncel Önemli Başlıklar