bugün

amından götünden element uyduranların dillendirdiği efsanedir. kara propaganda ve evli bir kadına atılan hayasız ve şerefsizce bir iftiradır. ispat edemeyenler, evli bir kadına iftira atmak suçundan yargılanmalıdırlar.
Millet annesiyle bi başka herifin öpüşme fantezisini emine erdoğan a kurgulayıp sözlüğe yazıyor amk.
artık yanaktan öpme konularına kadar düşmüş eziklerin bir başka yalanı. evladım nasıl bir kafa sizinki. bu kadar acziyet psikolojiye zarar.
''vay anasını sadece yanağından mı öpmüş? Sanki ırzına geçilmiş gibi'' bir his uyandıran baş lık.
(bkz: ağzından mı öpmüş)
bu efsane gerçek ise, garip olan bu videonun tarih sahnesinden silinmesidir, öyle bir olay olsa da bize ne zaten.
karamanlis öpmekle kalmamış omzundan tutup kendine doğru çekmiş. yakışır mı lan müslümana ruma öptürtmek.

edit: resme göre konuştum hacı.
Olaydan çok aslında normal bir veda anının utançmış gibi yasaklaması gariptir.
öpüşme olmamıştır.

karamanlis hamle yapmış, emine hanım bu hamleyi ustalıkla savuşturmuştur.

yani hiçbir şekilde tensel bir temas olmamıştır.
emine hanım'a karamanlis düştüyse, bana da Aleksis Çipras düşebilir diye doğru orantı kurup hayallere dalmama sebep olan tarihi gerçektir.
(bkz: kusmak)
ulan evli bir kadına iftira falan diyorlar kafayı yicem. bak yobazcık. senin kafan basmas kültür çatışmalarına. adamlar çift olarak erdoğan çiftini karşılamış selamlaşırken yanak yanağa öpüşme meydana gelmiş ya da gelmemiş. bizimkiler bu konuda çok hassas olunca gizleme ihtiyacı ortaya çıkmış ve olay olması gerekenden çok büyümüş. tamam mı ? yine ne olduysa yobazlıktan olmuş yani.