bugün

hayırlı geceler arkadaşlar...

yüzyıllardır tam mânâsıyla ulu bir liderin her daim eksikliğini hissetmiş azimkârane milletimize ve islam coğrafyasına, adeta ilahi bir lûtufla göklerden indirilmişçesine bir anda nur gibi zuhur eden; yüce dağların arkasından doğan güneş gibi sabahları o'nun neşesiyle güne merhaba dediğimiz, dünya piyasalarında ekonomileri alt-üst eden dahiyane projeleriyle global refahı lehimize doğrultup tüm yurtta huzur yaratan, 40 yıllık terörü şakkk diye bitirmiş, ülkemizi muasır medeniyetler seviyesine pattt diye çıkarmış, ekonomik refahı da çattt diye yükseltmiş cumhurbaşkanımızın biricik eşi emine erdoğan annemizin; o annelerin en güzelinin, en meleğinin, en cicisinin anneler gününü en içten dilekleriyle kutlamak isteyen vatandaşın dile getireceği en güzel sözdür...

evet sevgili arkadaşlar; hz. havva'dan sonra tüm müslüman dünyasının anne olarak kabul ettiği bu ulvi şahsiyetin varlığı elbette ki bizler için büyük bir şanstır. Necmettin Bilal Erdoğan, Ahmet Burak Erdoğan, Esra Erdoğan, Sümeyye Erdoğan gibi birbirinden güzel insanları doğurup yetiştiren ve cumhurbaşkanımızın bugünlere gelmesinde çok büyük katkısı olan insan için ne yapsak azdır. keşke bi kampanya düzenlesek de uludağ sözlük yazarları olarak elini öpmeye gidebilsek... içmeye s.çmaya zirve düzenlersiniz de buna yanaşmazsınız. ahh ah ne yapsam adam edemedim ki sizi...

neyse artık biz salih'le beraber gidip o mübarek ellerinden öpücez emine anneciğimizin. o da takkemize bikaç rtl sıkıştırır güzel yüzündeki tebessümle. verdiği rtl'leri de çerçeveletip evimizin duvarına asarız gururla. off çok heyecanlandım şimdiden yhaaa...

görsel

allah bizim ömrümüzden alıp size versin. böyle güzel insanlar dünyaya milyarda bir geliyor ne de olsa... kıymetlerini bilmek gerek, bilmeyenleri takke tokat dövmek gerek...
görsel
Göt kılıyım desen daha iyiydi.
yüreğine sağlık işsiz kardeşim hoş yazmışsın lâkin işsizsin iste.
Emine erdoğan a yalaklanmadir ama kendisi buralarda gezmez. Yanlış ata oynanmış bir oyundur. Kahve de is aramaya devam.
yoksa sen bilal mısın?
anası 1000 tl'lik kadehten su içen, 10000 Tl'lik tuvalete sıçan yazar kutlaması.
araplar annemiz olamaz.
başlığı okuyunca anneler gününden soğudum.
tanım: öyle birşey işte.
ana bacı karıştırmasın.
Kürt açılımı diye diye pkk'yı güçlendirdiler, pkk'nın yeterince mühimmat depolamasına zemin hazırladılar, yetmezmiş gibi barzani gibi orospu çocuklarıyla salya sümük türküler söylediler. Vatan için canlarını veren her şehit annesinin göz yaşları ve acıları içinde boğulun.
amin. amin inşallah. emine erdoğan bu milletin annesidir. hayır sever, gönlü yüce bir insandır kendisi. kendi annenizden ayırt etmeyin.
Her gün kadın cinayetleri ve çocuk tacizleri yaşanan bir ülkede duyarsız kaldığı için hiç birimizin annesi değildir. Doğurduğu evlatlarından biri değilsen göt kılısın bu kesin.
Annelik şefkatini hissedemediğimiz için kutlanmayı da haketmiyor first lady.
benim bilal'e benzer bir halim mi var dedirtir.

(img:#596151)