1. 1.
  (bir iddia).

  Hande Fırat'ın "Emine Erdoğan'ın çantaların orijinali yerine çakmasını aldığını" belirttiği yazısı sosyal medyada tepki gördü

  https://twitter.com/Sedef...tatus/1322061016981790722

  https://twitter.com/halkt...tatus/1322052258561929217

  Hürriyet Gazetesi Ankara Temsilcisi Hande Fırat, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın Fransız malı ve değeri yüksek bir çanta kullandığı gerekçesiyle başlayan tartışmaları bugün köşesine taşıdı:

  “Kaynaklarımdan bu konuda edindiğim bilgiler, sıfır atık projesine öncülük eden Emine Erdoğan’ın bu hassasiyetini çanta başta olmak üzere aksesuarlarında da sürdürdüğünü gösteriyor. Bana aktarılan bilgiler ise şöyle: Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan çantalara asla büyük paralar vermiyor. Orijinal marka çanta kullanmamaya özen gösteriyor. Yani iddia edildiği gibi büyük rakamlara çanta alınmıyor. Daha çok yerli malını tercih ediyor. Orijinalin yerine çakma yani imitasyonlarını alıyor.”

  https://www.bbc.com/turkc...ud6ctdAYV4KJ-xx5D7zkVfHPQ
  2 -1 ... alfa yazar
 2. 2.
  Altın rengi Musluk da zaten imitasyon canım.

  Emine hanıma çok yüklenmeyin artık
  5 -1 ... uzay muhtari
 3. 3.
  alışveriş yapacağım ayağına avrupa'nın en lüks mağazalarını kapatıyor. o arada cep telefonundan çaktırmadan fotoğraflarını çekiyor. dönüşte maltepe pazarından benzeri çakmalarını alıyor. ne de olsa kimin karısı.
  emine erdoğan imitasyon çantalar alıyor
  5 ... ben de yazdim
 4. 4.
  şecaat arzederken sirkatin söylemek bu olsa gerek.
  4 ... vittorio87
 5. 5.
  böyle hiçbir vasfı olmadığı halde milyon dolarlık çanta takan, elbise diktiren sonradan görme görgüsüzlerin türkiyenin en gereksiz kadını olduğu kanaatindeyim.
  mesela semiha yıldırım kendi halinde, gariban, sessiz bir kadın.
  3 ... sweetmandarine