1. 1.
    ümmedimizin annesinin sahip olduğu kolyedir.
    emine erdoğan ın 280 bin liralık kolyesi

daha yakından bakalım;

şurada da satış fiyatı;

evet, ülkemizin beka sorunu olduğu için ümmedimizin annesinin dış güçlere karşı güçlü durması gerekiyor, o yüzden takıyor bu kolyeyi.
    yoksa kendisi de ümmedimizin lideri gibi bir lokma bir hırkayı hayat felsefesi yapmıştır.

şurada da yılda 300 milyar euro cari fazla veren almanya'yı yöneten kadını ve boncuklu kolyesini görüyorsunuz;

edit: ayrıca ümmedimizin annesinin 15 bin dolarlık "su sineği broşu" da var;
    (bkz: emine erdoğan ın 15 bin dolarlık broşu/#39450508)
    ------------------
    ------------------
    edit2: "ulan bunu savunan çıkar mı?" diye düşünüyordum.
    çıktı valla.

helal olsun lan size...

gençliğinize yazık olm. şu kemik yalayıcılığını bırakın onurlu yaşayın az.
    zaten yakında yalayacağınız bir kemik olmayacak, zombi gibi olacaksınız birbirinizi ısıracaksınız.
    36 -9 ... tengir budun
  2. 2.
    şaşırtmaz.

o diil de bu kadının eğitimi, backroundu, geçmişi, tecrübesi nedir dünya ekonomik forumunda konuşmuş acaba ben onu anlamadım.

ha bu kadar serveti idare etmek kolay değil herhalde, ordan tecrübe edinmiş olabilir, evet.

bir de çok haklı tespit buyurmuş, tüketimimizi de her gün gözden geçiriyoruz sayenizde efendim.
    4000 tl'lik beyaz çay da içmeyelim, ejder meyvesi yemeyelim biz de artık, o kadar fedakarlık yapmamız lazım.

haklısınız.
    13 ... antik kilise sarapcisi
  3. 3.
    Bence para falan ödemediği için çok da önemli görmemektedir.

2002 yılından beri hiçbir şeye para bile ödemiyor kadın bence 280 binin ne anlama geldiğini bile bilmiyordur.
    10 ... mavi huydur bizde
  4. 4.
    --spoiler--
    tüketim kültürümüzü gözden geçirmeliyiz.
    --spoiler--

tamam.
    9 ... pillars of creation
  5. 5.
    bursa e tip kapalı'da insanlar nöbetleşe yatıyormuş , bir hücrede 10 kişi 3 ranza ona göre.

#tengir'i uyarıyoruz#
    8 -2 ... baris hemen simdi
  6. 6.
    iki kolyenin aynı kolye olduğunu nereden çıkardın dediğim durum.

Çocuk mu kandırıyorsun ?

Gene haplarını almadı zar..
    6 -21 ... isminiunutanadam
  7. 7.
    Trolluk budur işte. Fotoğraftaki kolyeyle sitedeki kolyenin aynı olduğunu nereden çıkardın tengir? Ya tamam muhalif olun, israfı eleştirin eyvallah da kaynaksız bilgiye itibar edilmez.
    4 -8 ... yazar x
  8. 8.
    şu kadının radyasyonlu alanlara girmek için giyilen kılıklarına ölüüyorum ya. ama gülmekten. başındakiyle bunu al gönder çernobilde turlasın. bir de yaldızlı falan yaptırıyor ya. aslında ben olsam aliminyum foloyodan bir tane yaptırırım oldu olacak.
    6 ... kakandoboy
  9. 9.
    Oha o kolyeyi nerden gordun de o kolye olduğunu anladın satıs fiyatını buldun.
    3 -2 ... patronum
  10. 10.
    Aynı kolye olduğunu ıspatlamayan ne olsun? Sen söyle dediğim durum...

Nerden biliyorsun kolyenin o mağazadan alındığını aynı kolye olduğunu

Anca eksi iqluarı kandırırsın...

Beyni olan herhangi biri buna inanmaz

Yine algı yine manipülasyon yemiyor artık kimse ...

Gerçek trolluk bu değil ...
    2 -6 ... isminiunutanadam