1. 1.
    emine erdoğan hanımefendi'nin ingiltere ziyaretinde ceketinin yakasına taktığı "su sineği" broşudur.
    (bkz: 15 temmuz demokrasi broşu)
    emine erdoğan ın 15 bin dolarlık broşu

evet, söz konusu su sineği broşu tam 15.000 dolar değerindeymiş.
    emine erdoğan ın 15 bin dolarlık broşu

yani ne bileyim?
    gazze'de, kudüs'te müslümanlar katledilirken, böyle bir dönemde 15.000 dolarlık broş takmak biraz abes olmuş sanki.

bir alyans yüzükle başlayıp yakaya takılan 15.000 dolarlık broşa kadar gelmek nereden bakarsan bir mucizedir.
    37 -15 ... tengir budun
  2. 2.
    ülkemize, insanına yapılmış saygısızlık, düpedüz hakarettir. 1 2 3 dolar. paraları mis gibi cukkalıyoruz, refah seviyeniz umurumuzda bile değil olarak algılıyorum ben bu su sineğini.
    12 ... aspirine
  3. 3.
    (bkz: itibardan tasarruf olmaz)

ya ne taksaydı benim kasımpaşalı düşesim?

rezil mi olaydı ellerin yanında?

takıyorsa benim paramla takıyhsfshsg..
    13 -1 ... bedri aga nin torunu
  4. 4.
    çerez parası bile değildir. bunların çerez parası anlayışı milyon liralık mercedes falan oluyor. 15 bin dolarlık broş olsa olsa ciklet parası falandır o yüzden çok dillendirmeyin. güşlü türkiyenin first lady si pazardan alınan broş mu takacaktı ulan 1!1!11
    14 -3 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Ama yol yabtı. Çalıyor ama çalışıyor.* çabuk ak çomarlar gelmeden.
    9 -3 ... perinin2
  6. 6.
    kendi parası sanki kardeşim, harcayacak tabi...
    4 -2 ... noxeca
  7. 7.
    Zevksizlik abidesi broştur. Biraz daha küçük olsaydı daha zarif görünebilirdi.
    4 ... ngark
  8. 8.
    Eğer birisi hediye ettiyse veya kendi ödeyerek aldıysa kimseyi ilgilendirmeyen broş. Ne çok laf söylemişsiniz. Sizin paranızla mı alıyor sanki?
    Edit: Belki anneler günü'nde çocuğu hediye etmiştir? Olamaz mı? Anneler Günü yeni geçti.
    4 -6 ... hexa gram
  9. 9.
    asgari ücretli bir çalışanın ve emeklinin (ortalama) yaklaşık 40 aylık maaşı.
    sabah saatlerinde yine 50 bin dolarlık hermes çanta başlığı vardı emine erdoğan'ın .. (11 yıllık asgari ücet ,11 yıllık)

şunu da açıkça yazayım bu takı ve yan aksesuarlar ,elbiseler çok daha pahalı olsalar ama devlete ait olup cumhurbaşkanı eşi olarak devlet katındaki ilişkilerde kullanılsa inanın gurur duyarım .
    hatta 1 milyonluk bir takı taksın 500 liralık bir çanta taşısın helal olsun derim.
    ama maaşlı bir insanın eşi olarak ?

ve bir lokma bir hırka edebiyatı ile iktidara taşınmak. ?

işte bu olmaz.
    yazık.
    7 ... baris hemen simdi
  10. 10.
    "seni saraylarda yaşatacam" diyen adamın, somutlaşmış durumunu icra eden kadındır.

e takmasın mı o kadarcık canım siz de.
    1 ... he gulum he he de gitsin