bugün

zehirlenirsiniz haram lokma yiyen birsinin tarifini uygulamam.
imar planları falan da olacak mı acaba?
Yemek deyince aklıma o geliyor.
görsel
(bkz: wowowo haram)
Siyasi eşleri tüm dünyada bunu yapar. Sivil toplum kuruluşlarıyla çalışır, kitap yazar...

Yalnız bu saray ahalisi kendilerini öyle uzak bir yere konumlandırmış, öyle halktan uzak, öyle kibirliler ki yaptıkları her şeyden tiksiniyoruz.

emine kendi çapında eğleniyor işte. Ellemeyin.
sonunda anladıkları bir konuda çaba göstermeleri takdire şayan.
her yemeğin malzeme listesinin başında mutlaka "bir miktar haram para" maddesi olacaktır.
Doktorlara seminer veren bir kişi yemek kitabı yazabilir,çok normal.
içinde Madagaskardan getirilem egzotik adını samimi bilmediğim şeylerin ve uzak doğu meyvelerinin olacağı yemek kitabıdır. Ne yani makarna pilav tarifi mi yazacaktı,hatta üstüne sahur bölümü de ekler daha ne istiyorsunuz.
Ailecek yemenin kitabını yazıyorlar.
Malzemeler:
1) altın kaplama musluk
2) altın sarısı bardak
3) altın sarısı çırpıcı
4) su, un, yumurta ve şeker
Kadın ilkokul mezunu, ne yazacaktı ki ?
" zeytinyağlı dolar sarması " .

" euroyan kebabı " .

" bankalava " .

" trumpbayıldı " .

" brunson yahnisi " .

" söğüşlenmiş çomar " .

" yoğurtlu varlık fonu " .

" amerikan parmağı " .
profesör, doçent, yardımcı doçent, ordinaryus, first lady emine erdoğan'ın çıkaracak olduğu kitaptır. merakla bekliyorum okumayı.
bir bu eksikti dediğim hareket.
insanı kitap okumaktan soğutturlar nokta net. Ne gereği var diye düşünüyorum
ejderha meyveli smoothie tarifi yazacaktır.
çeşitli tarifler ...

* hava böreği . su böreği olur da hava böreği olmaz mı ?? çok hesaplı .

* oksijen kebabı . bu da çok uygun fiyatlı ...

görsel
basımı ve tanıtımı için devlet bütçesinden yaklaşık 1 milyon teeele harcanmış olduğu söylenen kitaptır.
asırlık tariflerle türk mutfağı adlı kitap cumhurbaşkanlığı prestij kitabı olarak basılacağımış.
sonradan görme nedir? nasıl olunur? sorularının yanıtını da bu kitapta bulabiliriz umarım.
asırlar önce kocası denen, parmağındaki alyansı sallayarak, tüm servetim bu diyordu.
vay be nerden nereye?
umudumuzu kaybetmeyelim arkadaşlar, belki biz de bir gün, koccaaaa ülkeyi dolandıran bir yavvvvşak olmamıza rağmen aptallar sayesinde cumhurbaşkanı oluruz.
güncel Önemli Başlıklar