bugün

görgüsüzlüğünün bedeli 147 bin lira tutmuş bu defa sayın first leydimizin.
"milletin hizmetkarı" nın alışverişidir.
babamın "alın amk ödeyen bi eşşek var nasıl olsa." mottosunu getirmiştir aklıma.
Örtülü ödenek sağolsun.
Çoğumuzun 10 yıl çalışsa da biriktiremeyeceği parayı bir günde harcamış ablamız. Ekmek elden su gölden.
Edit: Bu yorumumu eksileyen insanciklarin da nasıl para kazandığı belli oldu. Sizi ekmek elden su göldenci, mirasyediciler sizi...
örtülüden değil açıktan açıktan yapılan alış veriştir. utanma arlanma hak getire 14 senede nereden nereye geldiler lan.. bunlar ilk iktidara geldiği sıralarda sene 2004 falandı tam aklımda değil fatih semtinde bir hastaneye çöktükleri konuşuluyordu da kimse akıl sır erdiremiyordu nasıl oldu diye. çünkü bunun kocasını tüm fatih tanır belediye başkanı olduğu zamanlardan cebinde kuruş olmayan zar zor geçinen insanlardı.

nereden nereyeee.. çomarlara sorsan allah yürü ya kulum demiş. neden milyonlarca kendilerinden olana değil de buna demiş akılları almıyor ama..
1300 tl maaşla ak borazanlık yapan çulsuzlar tarafından takdir edilecektir.

geri zekalılar.
mahalle yanarken orospu saçını tararmış. net.
Üzerine ölü toprağı serpilmiş vatandaşlar tarafından sorgulanmayacaktır.
Hanfendinin polonya gibi gariban, kıytırık ve bit kadar küçük bir ülkede bile 1 günde harcamayı başarabildiği parayla 2016 model bir bmw 320i sedan alabiliyorsun.
Kocasını destekleyen çomar kardeşimizin yemeden içmeden kuruş harcamadan 9.5 yılda biriktireceği paradır.
indirim vardır indirim.
otur say deseler sayamam o kadar parayı.
(bkz: gelinlerin tatlı telaşı)
asgari ücretli akp destekçilreinin görmesi gereken alışveriş.
https://pbs.twimg.com/media/CnGBypPWIAAU5fd.jpg
miktarı asgari ücretlinin 2540 günlük emeğidir.
ey ahmak, gerzek, ebleh, keriz yandaş kardeşim,

hala hikaye

"kardeşlerim... öyledir, böyledir... sana bidon kafa dediler... faiz lobisi, montajjj, moonttaaajjj, öz yurdunda parya ettiler... hebele hübele"

mi dinleyeceksin, yoksa gerçekleri

(bkz: bir gün zengin olursam bilin ki haram yemişimdir)

(bkz: akp nin halka tepeden bakan elitleri)

(bkz: binali yıldırımın oğlunun kumarhanedeki fotoğrafı)

(bkz: deli dumrul köprüsü nün maliyeti)

mi göreceksin?
oysa ramazanda o kadar masa sandalyeyi kaldırtıp yer sofrasında oruç açmışlardı.
kocacığının beştepe'deki küçük sarayına yerleştireceği akrabalarına aldığı fistanlardır.
olsundur. uzun adamın karısıdır. değerdir.
Bir gün zengin okursam bilin ki erdoğan haram yemiştir.

Hahah.
issizlikten kirilan kesimin sevinc ile karsiladigi olay. First ladymizmis helalmis. Zaten haram helal birbirine karisali hayli zaman oldu.
arkadaşlar insanların parası neden sizleri geriyor?mal varlığı fazlaysa ekonomiyi canlandırmak adına böyle bir harcama yapılmasında bir sakınca olamaz.ayrıca alışverişin içeriği nedir bilmeden konuşup günaha girmeyin.belki insanlara yardım,belki kendi ihtiyacı..bilemeyiz neticede para cumhurbaskanimizin zevcesine ait kotu bir yere gitmeyeceginden sahsen adim kadar eminim.siyasi boyutlara tasimayin meseleyi benim hakkim sonuna kadar helaldir ve oylede kalacak.herkes hakettigini alir.siz sanki hic 50 milyarlik araba almadiniz.o zaman fakirler aklinizda miydi sorarim size?azicik utanin asagilik herifler akp sayesinde keyiflerimiz ekonomimiz yerinde.
kaynak ;

cumhuriyet foto galeri ve bir iki gavur gazetenin sandalye , çanak çömlekçideki fotoları.

evet faturayı da ekşi sözlük ve cumhuriyete göndermişler.

edit: hem olsa bile 147 bin lira dediğin nedir ki lan.
haberlere göre sadece antika eşya almış. 147.0000 bin liralık antika almış.
ulan ben 147.0000 bin lirayı biriktirmeye çalışsam antika olurum.
hem yüz kırk yedi bin lira nasıl yazılır onu bile bilmiyorum.
millet nasıl tek seferde harcıyor bunu. ben 50 tl lik hesabı arkadaşa kitlemek için yalandan yere telefonda konuşan biriyim. bir kere kulağımda çalmıştı rezil olmuştum.