1. 1.
    tutuklanmış.

http://www.sondakika.com/...leri-yayan-kisi-12355963/
    1 -7 ... eti cin baba
  2. 2.
    Tutuklanmamıştır. Gözaltına alınmıştır.

inşaallah tutuklanır.
    -10 ... benimhalaumudumvar
  3. 3.
    Gözaltına alınmıştır diyor haberde, işlemleri devam ediyor diyor hatta. Ben mi göremedim tutuklama?
    1 ... bigbadtrip
  4. 4.
    sosyal medyada duyar kasanlardan farkı olmayan kişi. 3 gün sonra bu olayı bir daha konuşmayacak olanların görüntüleri çekenlere bok atması komik. siz kadına şiddet hastagiyle paylaşım yapınca kadına şiddet azalmıyor. farkındalık yaratılmıyor. insanları bu değiştirmez. eğitim değiştirir.
    9 -1 ... herkesin hayatina karisan adam
  5. 5.
    bugün 3 kadın cinayete kurban gitti. ama biz emine bulut’u konuştuk, neden çünkü o görüntüler infial yarattı.

o görüntüler olmamış olsaydı bu kadar konuşulmazdı. kadının damarı patlamış zaten, kurtarılması imkansızdı.
    8 -3 ... xmockingbirdx
  6. 6.
    Aşşağılık mahluk.
    1 -3 ... subotai noyan
  7. 7.
    videoya çekmese bile yardım etmek için gerekli bilgisi olduğunu sanmıyorum. görüntüler yayılmasa, dikkat çekmese, sosyal medya üzerinden linç edilmediği sürece gerekli adaleti uygulamayan bir devletimiz var. yinede bir ceza almalı haklısınız, bir şeyleri sosyal medyada paylaşmaya o kadar çok bağımlı hâle geldik ki ölümcül darbe alan biri için bir şeyler yapmak yerine videoya çekmek...
    3 ... ultra minyon
  8. 8.
    Bu konuda çeken kişinin tarafındayım.

Orada olay yerinde çekmeyen 20 kişi var zaten. Hangisi ne yapabilmiş izlemekten başka? Ambulans çağrılır ilkyardım yapılır. ilkyardım bilgin varsa o da. Peki sonra?

Bu olayı çeken insan olmasaydı ne emine bulutu ne de onun attığı çığlıkları duyardınız. Saçmasapan duyar kasmaya çalışmayın. Böyle şeylerin belgelendirilmesi önemlidir. Türkiyedeki bütün gündemi altüst etmiş oldu. Size gelip emine bulut diye bir kadın vardı eşi boğazını kesti deseler kılınızı kıpırdatmazdınız. Ya ülke iyice kafayı yedi mırın kırın der çayınızı içip kayyumlardan kaz dağlarından amazon ormanından bahsetmeye devam ederdiniz. Video size bu vahşeti yaşattığı için bu kadar rahatsızsınız. Bu kadar rahatsız olduğunuz için umurunuzda.
    16 -2 ... ictenyanmalibombomadam
  9. 9.
    "kadın cinayetini" öyle bir pasif hale getirdiler ki, sanki normalmiş gibi geliyordu insanların kulağına. Olan olmuş gibi.

Fakat o "anne" çığlığı gerçeği tüm çıplaklığıyla vurdu insanların yüzüne. 10 saniyeliğine de olsa o insanların hayatının en kötü anında o orada olduk. Beraber yaşadık. Toplum kaldıramadı bunu. Ülke gündemine olurdu, yazıdan. Harften daha etkiliydi çünkü o çığlık.

insanların aklını başına getirdi, insanlar uyandı.

Ve devletler uyanan insanları sevmezler.
    2 ... n dakota
  10. 10.
    cinayeti izleyen onlarca şerefsiz suçlu değil, katil ve twitter'da onu savunan psikopatlar suçlu değil, onursuzluk, ahlaksızlık, köpeklik suç değil, ama bu görüntüyü paylaşmak suç...

ülkenin boku çıkmış. cinayete dair bir kanıt o video! allah, belanızı versin.

insanlar cinayetleri cinnet hali ve korkuyla başka ülkelerde de kameraya alıyor. o sırada hangi insan mantıklı bir hareket sergileyebilir? herkes göt korkusundan kaçmışken buna mı takıldınız?
    5 ... uc boyutlu dusunen kare