1. 15.
    geçen bir video izlemiştim adamın biri karısı eşi sevgilisi her neyse şiddet uyguluyordu ona kadın da esnaftan yardım istedi esnaf adamı dövdü sonra kadın esnafa saldırmaya başladı.
    ... mehr drip geht nicht
  2. 14.
    Kadına yardım etmeyip kaçmak çok adice fakat kadın öldüğü için bunu diyorsunuz. eğer biri yardım etseydi adamı etkisiz hale getirmek için sert bir cisimle adama vursaydi birileri ve adam geberseydi bu ülkede boku yerdi çünkü kimse işte kadını kurtardı bravo demeyecekti ya hapse atilacakti yada adam tarafından yaralanacak hatta belki de canından olacaktı. Şimdi kadın öldüğü için böyle konuşuyoruz ama kimse bir psikopat yüzüne canından olmak istemezdi biraz da bu açıdan bakın.
    1 -1 ... subotai noyan
  3. 13.
    devletin koskoca bakanlığı sikini sıvazlayıp seyrederken bana giren çıkan ne?
    3 ... spin quantum
  4. 12.
    Trabzon,da olsaydı vurup amına koymustuk. Birde bize silah taşıyoruz diye kızıyorsunuz.
    1 -6 ... aboskal
  5. 11.
    Babamın silah arkadaşının oğlu, bundan 15 yıl önce bu tarz bir olayı durdurmak için araya girmiş. Zaten polis imiş. Kavgadan sonra komaya girdi, hala daha hastane hastane geziyorlar uyandırabilmek için. Ama nafile..

O adam öldürmek için gidiyor, son raddesi o. Araya giren insanların silahlı olması lazım. Hani bu olay bayrak direğine bayrak indirmek için tırmanan kişiyi vurmak gibi. Ya o kadını vuracak, ya sen onu.
    3 ... make it bounce
  6. 10.
    Sen ve ben de aynısını yapardık.
    Bu ülkede hamile karısını sokak ortasında döven adamı engellemeye çalışan, 22 yaşındaki genç adam bıçaklanarak öldürüldü.
    Hamile kadın ifadede kocamı seviyorum, döver de sever de dedi ve olan 22 yaşındaki gence ve o ocağa düşen ateşe oldu...
    Nerde yaşadığımızı unutuyorsunuz hep...
    Bu ülkede suya sabuna dokunmadan hatta bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın kafasında olmasanız, o yılanlar gelir sizi sokar.
    En azından videoya ya çekmiyorlar, götüm götüm kaçıyorlar bu da bir şey...
    5 ... hostesgorunumlupilot
  7. 9.
    emine bulut ölürken mekandan götüm götüm kaçanlar

Anlamlı olmuş.
    9 -1 ... sari civciv
  8. 8.
    aynısı başına gelse gözüne far tutulmuş tavşan gibi kala kalacakların yerden yere vurduğu insanlar.

çok fazla dizi izliyorsunuz. umarım bir daha böyle olaylar asla yaşanmaz ama madem aranıyorsunuz, yaşanırsa yaşandığı mekanda sizler de olun da şovunuzu görelim.

peşin not: hiçbir şey yapılmamalı demiyorum. ancak muhtemelen herkes şoka girdi, bir anda olup bitti her şey.
    1 ... planimdabuyoktu
  9. 7.
    Şimdi kimse başkası için kolay kolay gidip ölmez arkadaş

O adamların da çoluğu çocuğu anası babası var. Ölse geride bırakacağı evlatları veya ailesi var.

He sende silah vardır çıkarır vurursun öldürürsün orospu çocuğunu anca öyle. O durumda da işte evet adalet sistemi sorunu. Karısını öldürmeye çalışan adama ceza vermezler, milleti öldüreni salarlar ama böyle bir şerefsizi öldürdün diye sana müebbet çekerler.

insanlar adalet böyle olunca hiçbir işe yanaşmaz.
    2 -1 ... keyf kahyasi
  10. 6.
    burada sikim sikim laf yazanların hepsi de aynı şekilde kaçardı. götüm götüm.
    1 ... nick off