1. 1.
  Kadın öldürülürken Can korkusu yüzünden mekandan gotüm götüm kaçanlardır.

  akıllarına mekandaki masa tabak bardak sandalye ile caniye saldırmak gelmemiş mi hiç?

  adamın bıçağı varsa bile anında etkisiz hale getirilebilirdi el birliğiyle. Hatta 3 kere o bicakla kadına saldıramazdı bile ama onlar kaçmayı seçtiler.
  3 -4 ... yalnizca deli yalnizca sair
 2. 2.
  O işler öyle olmuyor. Karşındaki spastik, çocuk vb. değil sonuçta.

  Alacaktı koyacaktı bibergazını çantasına. şok cihazı bile olurdu.
  -1 ... nothingmust
 3. 3.
  ülkedeki adalet sistemi öylesine bozuldu ki insanların bir çoğu sırf bu yüzden bu tarz olaylarda müdahale etmemeye başladılar. amma uçtun he gibson demeden önce seçenekleri dikkatlice bir okuyun.

  1-) saldırganı fazla zarar vermeden durdurmak. elindeki bıçağı aldın birkaç darbe ile etkisiz hale getirdin. en temiz sonuç bu ama olasılığı en düşük olanı da bu.

  2-) saldırganı zarar vererek durdurmak. belli ki gözü dönmüş olan bu tipi durdurmaya çalıştın. çok büyük ihtimalle bıçağın ucu sana döndü. mecbur kaldın kafasına gözüne bir şeyler ile vurdun. olacak ya adam ağır yaralandı veya öldü. bu ülkedeki adalet sisteminde bu olaydan zararsız kurtulman mümkün değil. bu sistemde mutlaka seni suçlarlar bu ölümden dolayı.

  3-) saldırganı durduramamak. bu durumda senide vurur büyük ihtimalle. sağ kalırsan bir ömür o acıya göğüs gerersin gururla. neticede bir can kurtarmak için yaralandın. ancak ölürsen o kansız bir şekilde 3-5 sene ya yatar ya yatmaz çıkar. tecavüz ettiği sabit delilli olan yavşaklar, insanın canına kast edip darp ederek soyan piçler bile ellerini kollarını sallaya sallaya "adli kontrol şartı" diye bir garabet ile çıkıyorlar anında. işte insanları en çok korkutan seçenek bu. sen ölüyorsun, karşındaki ipne yüzde yüz suçlu ama muhtemelen o hayatına devam ediyor sen gidiyorsun ve hiçbir karşılığı yok.

  işin özü : ülkedeki adalet sistemini siyasetin oyuncağı yapmaz ve hani şu "bürokrasiyi ortadan kaldıracaz" diye getirdiğiniz "başkanlık" sistemini en azından ceza kanunlarımızı işlevsel hale getirmek için kullansanız bu şekilde cinayet teşebbüsleri, cinayetler, tecavüzler ve hırsızlıklar yarı yarıya azalır. suçun karşısında bir caydırıcılık olmak zorunda. caydırıcılık yoksa insanlarda böyle götüm götüm kaçarlar, karışmak istemezler olaylara. he kaçanlar haklı demiyorum insanlığın gereği müdahale edilmesi lazım bu bir gerçek. ancak bunlarda diğer gerçekler.
  16 -2 ... mel mel bakan gibson
 4. 4.
  Ancak uzaktan bir şeyler yapılardı. Karısının boynunu kesen adam, bunu yazarken bile için ürperiyor sizd ne yapmaz. Herkesin kendi canını düşünmesi kadar normal bir şey olamaz. Ne acıdır ki aynı yastığa senelerce baskoydugun insan , önüne yemek koyup her türlü hizmetini yaptığın insan canice seni öldürüyor. Hem deçocuğunun gözü önünde. Insanı hayattan soğutuyor bu olaylar. Erkeklerden korkutuyor.
  5 ... giden gider
 5. 5.
  Gozu donmus Elinde bicakli caniye karsi dovusmeyi dusunen rambo beyanatli yazarin iddiasi

  Oyle bir insani en fazla ikna etmeye calisirsin eger mudahele etmeye kalkarsan seni de oldurur.

  Kusura bakma kimsenin cani Goz gore gore olume gidecek kadar degersiz degil.
  3 ... rebel12
 6. 6.
  burada sikim sikim laf yazanların hepsi de aynı şekilde kaçardı. götüm götüm.
  1 ... nick off
 7. 7.
  Şimdi kimse başkası için kolay kolay gidip ölmez arkadaş

  O adamların da çoluğu çocuğu anası babası var. Ölse geride bırakacağı evlatları veya ailesi var.

  He sende silah vardır çıkarır vurursun öldürürsün orospu çocuğunu anca öyle. O durumda da işte evet adalet sistemi sorunu. Karısını öldürmeye çalışan adama ceza vermezler, milleti öldüreni salarlar ama böyle bir şerefsizi öldürdün diye sana müebbet çekerler.

  insanlar adalet böyle olunca hiçbir işe yanaşmaz.
  2 -1 ... keyf kahyasi
 8. 8.
  aynısı başına gelse gözüne far tutulmuş tavşan gibi kala kalacakların yerden yere vurduğu insanlar.

  çok fazla dizi izliyorsunuz. umarım bir daha böyle olaylar asla yaşanmaz ama madem aranıyorsunuz, yaşanırsa yaşandığı mekanda sizler de olun da şovunuzu görelim.

  peşin not: hiçbir şey yapılmamalı demiyorum. ancak muhtemelen herkes şoka girdi, bir anda olup bitti her şey.
  1 ... planimdabuyoktu
 9. 9.
  emine bulut ölürken mekandan götüm götüm kaçanlar

  Anlamlı olmuş.
  9 -1 ... sari civciv
 10. 10.
  Sen ve ben de aynısını yapardık.
  Bu ülkede hamile karısını sokak ortasında döven adamı engellemeye çalışan, 22 yaşındaki genç adam bıçaklanarak öldürüldü.
  Hamile kadın ifadede kocamı seviyorum, döver de sever de dedi ve olan 22 yaşındaki gence ve o ocağa düşen ateşe oldu...
  Nerde yaşadığımızı unutuyorsunuz hep...
  Bu ülkede suya sabuna dokunmadan hatta bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın kafasında olmasanız, o yılanlar gelir sizi sokar.
  En azından videoya ya çekmiyorlar, götüm götüm kaçıyorlar bu da bir şey...
  5 ... hostesgorunumlupilot