bugün

https://scontent-lhr3-1.x...7a36fa619&oe=580E4558

sana da merhaba emin bey. sana da...
Akit yazarlarının sözcü versiyonu olarak görüyorum. Onlar kadar yobaz ve cahil yazar.
melih gökçek karşısında dut yemiş bülbüle döndüğünü öğrendiğim iyi oldu. çünkü benim seyrettiğim yayın el cezire kanalıymış demek ki. hain digiturk niye kestin lan ulusal tv'yi.

-eç: yazılarımda i. melih gökçek diye yazmamı dava etti, neymiş ben ona ibne diyor muşum. melih sen ibne misin ?

-img: .............

melihi bu halde gördüm ya artık gözüm açık gitmem dostlar.
--spoiler--
AKP yüzde 70 oyla tek başına iktidar olacak…
Üstelik anayasayı istediği gibi değiştirme çoğunluğunu elde edecek!
--spoiler--

http://www.sozcu.com.tr/2...amp;utm_campaign=yazarlar
40 yıllık gazetecidir.
Alparslan Türkeş'in basın ve medyaya çok değer vermesine rağmen ve bu konuda çok az, kısıtlı imkanlara sahip olmasına rağmen ısrarlı röportaj tekliflerini kesinlikle reddettiği yazar.
Bu bilgi Emin Çölaşan sütunlarında da yer almıştır!
eleştirilecek yanı var mı ?
tabi ki de var.
yine de bazı analizleri sağlamdır.
çankaya belediyesi adını taşıyan park açmıştır.
görsel
görsel
görsel
görsel
Meslektaşı ve eski patronu hakkında şöyle bir üslup kullanabilen kişi

görsel
abdulhamit ve vahdettin ile ilgili bir yazısından dolayı ölüm tehdidi almış gerçek gazeteci. bir defa daha hatırladık, bu ülkedeki atatürk, laiklik ve chp karşıtı katillerin ne kadar tehlilkeli olabildiklerini.

https://odatv.com/emin-co...m-tehdidi-11041824_m.html
Kıbrısı biz istemediğimiz için tanımadıklarını bilmeyen bir adet zevat.

görsel

(bkz: Fail)
hakkındaki fetö'ye yardım iddiası ve hapis talep edilmiş. cumhuriyet ve sözcü yazarlarına dava açanlar en son fetöcü çıkmış rezil olmuşlardı. erdoğan hükümeti ekonomide dibi boyladıkça iyice saçmalamış oldu bununla.
Erdoğan hukuk sistemine göre fetöcüdür. Evet
2000li yılların başında philadelphialı ağlak meczubun tehlikelerine karşı tüm türkiye'yi uyardığı için görmediği eziyet kalmamış bu adamı tutup da fetö'den hapis cezasına mahkum etmek, hem hakim ve savcı adı verilen sözde bağımsız hukukçuların geldiği nokta hem de köktendinci meczuplara karşı verilen mücadelenin ciddiyeti bakımından ibret vericidir.
sözcü gazetesini okuma sebeplerimden biri çok kaliteli bir köşe yazarı.
sözcü gazetesi köşe yazarı kendisinin yazdıği tokmak adlı bölüme bayılıyorum.
geçmişte melih başkana sürekli iftiralar atarak yalan söylediği mahkemede belli olup yüklü miktarda tazminat ödemesi yapan inanılmaz boş vasatın altı gazetecidir.

hiç unutmam melih başkan bundan aldığı tazminatla ankaralalıra sürekli sucuk ekmek ısmarlardı..
birilerinin "fethullah gülen hoca efendi hazretleri" diye götü tutuşurken gerçekleri korkusuzca haykırmış gazetecidir.
Karakterinde yer yer noksanlıklar gözlenebilen kişi.
görsel
melih gökçek başkanımızın zamanında açtığı davalardan kazandığı paralarla ankaralılara bedava sucuk ekmek dağıttı paraları veren eski öylesine bi gazeteci.

gerçekten çok yazık..
görsel
güncel Önemli Başlıklar