bugün

aydın doğan gibi yeni yetme iktidar yılışığının sözüyle edilemeyecek tespittir.

aydın doğan kimdir güzelim benim? dünyanın en büyük vergi cezası kesilmiş ve yandaş saflarına geçmesi şartıyla üstü kapatılmış bir kaypaktır. adam olsaydı öderdi ve adamlığına devam ederdi. şimdi bu tipten, rte karşıtı yazarlar hakkında iyi şeyler duyacağını düşünüyosan vah garibim vah safım derim. tabiki en adice lafları söyleyecek çok doğal olarak.

sen de inan. kafan hep öyle kuma gömülü dursun. aferim he.

edit: ama ödemedi. kapattılar üstünü. iktidar yılışığı da oldu. sen platine bi baktırıver istersen sanayi sitesinde. meme yapmış sanki. siyah duman atıyo.

editedit: emin çölaşan'ı zerre kadar sevmem.
emin çölaşan ; "ben bu ülkenin düşmanı olsan ramazan ayında muhakkak saldırırdım."

diyen birisidir. yani pkk ve diğer silahlı gruplara gazete üzerinden terör aklı veriyor.

böyle rezalet, aşağılık bir insandır kendisi.

yani "allah bir" derse inanırım başka bir lafına inanmam. o derece güvensiz.
cami yapılmasına neden okul ya da hastahane yapılmıyor diyerek karşı çıkan piçliktir. islam düşmanlığı kanına işlemiştir.
AYDIN DOGAN YENI BIR VERGI SOKU ALMAMAK ICIN SOYLEDIGI CULE OBEGI OLABILIR.
Eleştirenlerin tıynetine bakıp ne değerli olduğu anlaşılabilir.
emin çölaşan doğruları yazar, yanlış adamların zoruna gider. savunan adamlara bak, savundukları adamlara bak...
çok camii yapılarak/yapılmasına destek vererek daha iyi müslaman olacağını zanneden dallamalırın saldırısına ugramış gerçek gazetecidir.

ulan ibadetini her yerde yaparsın, ameliyatı, egitimi her yerde alamazsın puşt.

rahatladım,

tanrı kabul etsin,

amen.
aydın doğanın emin çölaşana piç demesi tam bir paradokstur.
anlayan anladı.
emin çölaşan piçse, sen nesini akla getirendir.
anlayan anladı.