bugün

sözlüğün ceo'su emin adanur'un yaptığı ziyaret.

Orta Masada oturanlar çalışmıyor. Herkes Bi el atsın şu sözlüğe Allah aşkına.

Çeken kişi de nece konuşuyor anlamadım. Rus aksanlı, bir orasını anladım.
Nabıyonuz lan orda öyle 20 kişi sözlükte yazsanız hareketlilik gelir boş yapmayın.
O kapşonlu kim?
Kaç yaşında o?
O bebe mi çaylak yapıyo bizi yoksa?
ofisin yerini tespit edebilen var mı?
Emin bey bakın böyle patron olacaksınız...

Çalışın çalışın...

.

görsel
Emin yeğenlerini kuzenlerini getirmiş herhalde. Bu sözlükte bu kadar çalışan varsa ben de turgut özal'ım.
o telefonla oynayan kesin ismaildir. patron sen değilsin benim ben demiş resmen burnuna gurban olduğum.

bunlar modlar mı hakikatten ? vay arkadaş..
Abi valla ben calisiyorum diyen kewel vs elmander mi lan yoksa? Eheuheueue.
Amk bu kadar adam sözlüğe girip çalışıyor da neden 2 senedir sadece bir moderatör idare ediyor sözlüğü. *
Ne diyelim yıllar yıllar oldu aynı muhabbet. Para kazanmayın demiyoruz. Beraber daha iyi yerlere gelelim sizler de hakkınızla kazanın diyoruz. Her hafta ayrı fiyasko!
görsel
Cam da görünen manzaraya bakarak istanbul maltepe civarlarında bir ofis olduğunu düşünüyorum. Bu arada 300 kişinin online olduğu sözlüğün ceo'su olmakta çok zor olmalı hakikaten. Zaten o 300 online ın 15 i de sözlüğün ofisinde. Ehe.
Oglum var ya, topunuzun ekran goruntusunu aldim. Artik kim kimdir biliyorum.
O icinizden habire beni caylak yapanin kim oldugunu soyleyene kadar her gun sopayla bekleyecem sizi cikista.
Bu sözlüğün ofisi mi var birde? Vay arkadaş ya. Ekşi klonluğundan ofis açmalara kadar gelmiş demek olay. Yalnız alt tab ile ekran değiştirdi biri orada sayın ceo.
allam bide ofisi mi var bu sözlüğün.
kim lan o "imin biy" diyen?
Ya Allasen yeme bizi emin, sokaktan adam toplayıp bilgisayar başına oturttuğunu biliyoruz. Sözlük moderasyonunda o kadar kişinin yarısı bile yok, kekleme bizi.

Hem elinin kumuyla harcıyla inşaatçı halinle sözlük işine girmek neyin nesiyse. Git bina dik sen. 10 milyon doları farklı sektörlerde kullanabilirdin ama ölü sözlüğe yatırım yapmak istedin, zenginlik seviyen özendirici. *
Emin abi bizi de işe al ya, bütün gün entry kasarım ben, hatta ofisi de domestosla paklarım boş vakitlerde. Çok maaş da istemiyom, akbil asgari ücret ssk servis yeter. Bu arada guess tişört de havalıymış hee, ağa zengin hacı.

Not:endüstri mühendisi bir işsiz.
pencereden gözüken mahalleyi biliyorum tespit ettim olm yerinizi.
keşke böyle çalışsalardı ya da zamanında "arkadaşlar güzeldi" deyip kapatıp gitselerdi de bu günleri görmeseydik.
Moderatör bu tipler miymiş?
Ofis mi ne ofisi. bildiğin internet cafe burasi ya. Tiplere bak.
"o kimdir la" denilen sahsiyet.
trolller hep bunlar işte.
Enbursa haber sitesi ziyareti bu.
Uludağ ofisinde 1 kişi çalışıyor amk.