bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hürriyet yazarı. askere yakınlıgıyla tanınır. dincileri sevmez. en büyük icadı. melih gökcek 'in basına büyük puntaoyla koydugu " i " harfidir.
  işçi partilidir lakin son secimlerde akp 'nin onunu kapamak icin chp 'yi desteklemistir.
  5 -4 ... otisabii
 2. 2.
  yüz ifadelerinden de anlaşılacağı gibi eleştirmekten başka hiçbir işe yaramaz. yazılarında ve de konuşmalarında sadece eleştirir. taş üstüne taş koymaya yönelik hiçbir icraatı olmadığı aşikardır. bir de bol bol iftira atar. sürekli iftira attığı insanlara tazminat öder. ama hala iftira atar.
  18 -19 ... palta
 3. 3.
  melih gökçek'in baş eleştirmeni.
  belediye başkanı'nın yaptığı bir çok yanlışı eleştirir ama sonuç alamaz. yazıktır.
  atatürkçü'dür, milliyetçi'dir.
  5 -8 ... ferrole
 4. 4.
  bekir coşkun gibi bir insanın yakın arkadaşı olması hatrına bile saygı duyulacak insan.
  5 -7 ... ferrole
 5. 5.
  ülkemizin ilerici, aydın, laik, atatürkçü, satılmamış ender köşe yazarlarından. hergün iktidarın ve onun yöneticilerinin pisliklerini ortaya çıkarmadaki çabası takdire değer.
  14 -14 ... panstar
 6. 6.
  hürriyet gazetesi yazarıdır bu yönü ile beni hep şaşırtmıştır. Aydın doğanın bir gazetesinde bu kadar vatansever bir yazarın yazıyor olması gariptir.
  Emin çölaşan ettiği laf ile hükümetleri sallantıya sokan, tüm gözleri eleştirdiği kişinin üstünden toplayabilen türkiye nin bir numaralı yazarıdır. Askere ve atatürk e bağlılığı ile her zaman saygımı kazanmış, hiç bir şekilde kimseye yalakalı yapmayan özü, sözü bir kişi.
  9 -6 ... trda
 7. 7.
  (bkz: adam gibi adam emin colasan)*
  4 -4 ... rapter
 8. 8.
  şu benim gazetecilik yaşadıklarım kitabının yazarı
  3 ... siberr
 9. 9.
  devlet içindeki köstebeklerin yönetimin her hatasını ispiyonladığı adamdır. ispit meseleleri hemen köşesine taşır. okuyan da istihbaratçı zanneder. çözüm üretmez tartışma çıkarır sadece. o da her türk solcusu gibi taş üzerine taş koyamayan bir adamdır.
  3 -4 ... palta
 10. 10.
  04 mayıs 2006 tarihindeki yazısında ulemalığa soyunup; başörtüsü(kendisi sıkmabaşdiyor yakışır ona) hakkında fetva vermiş ve "arkadaşlar sıkmabaş falan dinde yok bak bu akpliler sizi kandırıyor" demiştir. kendisine teşekkür ediyor ve bizi her zaman kandıranlardan korumasını istiyoruz. ne de olsa adam gibi adam emin çölaşan.
  6 -6 ... registerlater