1. 1.
  ergenekon balyoz davaları zamanında bu adamlarla ilgili didik didik araştırma yapıldığı ancak hiçbir elle tutulur veri olmadığından işlme yapılamadığını duymuştum.

  şimdi tabi dengeler değiştir bir gizli tanık ifadesine bakıyor artık işler.
  2 ... flat head
 2. 2.
  Skandaldır. Emin Çölaşan 'ı karalamaya utanmıyor musunuz?
  Yazık.. canım ülkem ne hale geldi.
  2 -2 ... cihangir delisi
 3. 3.
  Bu ülkede herşey olur,nice siyasetçi devlet adamı kolkola olmuşken..
  1 ... kalahari 1
 4. 4.
  fetö ile fotosu olsaydı lafı bile olmazdı. ah emin ah ! bir resim çektiremedin mi bu fırıldakla ?
  2 ... teflon
 5. 5.
  15 temmuz'dan sonra emin colasan kosesinde fetocu olmadıgını, magdur edildigini iddia eden pek cok kisinin mektubunu yayınlamıstı. o zamanlar iktidar yanlısı medyanın ve siyasilerin hedefi haline gelmisti daha sonra bizzat devletin bası tarafından at izi it izine karıstı, cadı avı algısı olustu acıklaması yapılmasına ragmen colasan surekli elestiriye maruz kalıyordu. feto ile boy boy fotografları olanlar vekil adayı, belediye baskan adayı veyahut baskaca makam ve mevkilere getirilirken bunu acıklamak bir hayli zor olsa gerek. bir hukukcu olarak ise su gizli tanık olayına en bastan beri anlam veremiyorum. bir kisi yargılanırken sesi goruntusu bozulmus ve kendisi hakkında iddialarda bulunan kisinin kim oldugunu bilmeden nasıl saglıklı bir savunma yapabilirki? bu garabetin nelere malolabilecegini sozde ergenekon doneminde gorduk. semdin sakık gibi bir hain orduya karsı tanıklık etti. sonucta 7 kisi vefat etti bir cok insan yok yere hapiste kaldı. bakalım bu isin icinden ne cıkacak takip ediyoruz.
  2 -1 ... abaninaltindakisopa
 6. 6.
  Hukuk cübbesi çıkarılarak doğrudan akape gömleği giyilmiş bir iddianamenin ürünü olan suçlama.
  Bu kadarına da pes artık.
  Fetö ile beraber yürüdüğünüz yıllarda istisnasız her ay emin Çölaşan'a hakaret davaları açıp, hakim karşısına çıkarıyordunuz. Fethullah Gülen'e 'fetoş' dedi diye hakim karşısına çıkardıkları adamı şimdi 'fetoşa yardımdan' hakim karşısına çıkarmaya çalışıyorlar.

  Bu ülkede hukuk resmen iktidarın fahişesi olmuştur. Yakında herkes kendi adaletini kendi sağlamaya başlayacak, demişti dersiniz.
  5 -3 ... alkolik oldum
 7. 7.
  inş.hapse atıp sonrada delil kanıt aramaya başlamazlar,memlekette hukuk tersten işliyor,ha bu arada 28 şubat dindar mağdurlar hala hapiste..
  1 ... kalahari 1
 8. 8.
  islam hukuku böyle, mahkeme başkanı kadı savcı dersen eli sopalı şeyhülislam vekili.

  geçen geldi arabistan'dan böyle bir savcı , 4-5 sandık kuru yemiş ,kilolarca lokum,tatlı aldı dava mı ,siktir et müslümana ver talkını ye kendin salkımı cami cemaati de cennete gideceğiz yakmayalım diye her şeye eyvallah çeker.

  ergenekon davasını savcısı, hocam gel gözümüz yolda kaldı , geziciler de azdı efendi hazretleri diyen(ler) ŞiMDi bakıyorsun hoca efendilerine yandaş arıyor.

  olay şu ,tc. 'nin akp'ye oy veren müslüman'ım diyen ama dininden ve ahlaktan bihaber vatandaşı.

  çocuklara tecavüz eden dinciye göz yuman ama etek giydi diye kadınlara saldıran kitle bu ,maalesef bunlardan hiç bir şey olmaz.

  üretmeyen,okumayan, düşünmeyen, sapkın fikirlere sahip bir sürü.
  1 -2 ... baris hemen simdi
 9. 9.
  birilerinin reis'i rüyasında attan düştüğünü görmüş ve birden olmayan akıl çalışmış aklına çölaşan düşmüş.

  ne yapsın kendini sürekli haklı gösterebilmek için bu millete hep aynı masalı anlatmak zorunda garip.
  -2 ... arman