bugün

ses rengi ve tarz olarak ahmet özhan'la benzeştiklerini düşünüyorum. ikisi de güçlü değil ancak çok eğitimli sese sahipler.
Kaç yaşında olmasına rağmen hala Türkiye'nin en asil kadını olan, mükemmel ellere sahip en güzel sarışın.
Mehmet Ali Erbille oynadığı dizide eski karizmasını aratsa da hala sesi kadife ayarında olan sarışın. Evet inanılmaz güzel elleri var.
4 cocuk annesi, 1945* sivas dogumlu sinema oyuncusu ve müzik yorumcusu.
müthiş sesi olan türk sanat müziği yorumcusu.oynadığı diziler ve filmlerle oyunculuğunun da güzel olduğunu göstermiştir.güzelliğiyle sesini birleştirip ruhunuzu fetheder.
gülizar gibi harika bir esere imza atmış usta sanatçı.
sanatçılığının da üstünde, bilenler tarafından 80 ihtilalinden sonraki görevleriyle anılan sanatçı.
sanatçı değildir. şarkıcıdır yılar kimseyi sanatçı mertebesine yükseltmez. birde kendilerine "sanatçıyız" demiyorlarmı kıl oluyorum.
mavi boncuk filminde en güzel haliyle arz-ı endam etmiş sanatçı. nedense hep tarık akan'la eşleştirir dururdum, meğer bir dönem sevgililermiş bile.
bir türlü yaşlanmayan kadın.
hüznü taşıyabilen ve üstelik kendisine çok yakıştıran kadındır. gözlerinde bir çocuk bakışı mı vardır yoksa bir kadın mı, anlaşılmaz bazen.
yıllar boyunca aynı şarkıları söylemekten bıkmadılar mı diye merak ettigim turk sanat muzigi sanatçılarındandır.
kimbilir kac milyon kez mavi boncuk, eller eller sarkisini soylemistir. ben olsam belki o kadar cok soylemeye çıldırabilirdim. bilmiyorum hiç bana gore degil.
huysuz virjin: hiç çamaşır yıkadın mı?
emel : makinede yıkadım tabi.
h : makinede nenem de yıkar, elde..
e : ahaha..
elde yıkamadım.
demiştir.
Çocuklugumda filmlerini izleyip şarkılarını dinlediğimde yeryüzünde böyle bir güzellik böyle bir ses olmasını aklım almazdı.
Asil bir güzelliğe ve kulağa hitap eden bir ses sahip. Yıllar geçiyor, o hep aynı. Görüldüğü anda "maşallah" diye bağrılması gereken kadındır.
yılların eskitemediği nadir sanatçılarımızdan bir tanesi. öyle güzel bir sesi var ki dinlenildiği zaman insanın kulaklarının pasını siliyor.
elleri çok güzel olan kadındır.
Sivaslı.. Aynı zamanda Güzel sesili. değerli bir sanatçımız. Tarık akan Kemal sunal halit akçatepe ve münir özkulun yer aldıgı bir dizidede rol almıştı. gayet başarılıydı.
gençlik resimlerine bakınca "bu ülkenin görmüş olduğu en güzel sarışındır." yargısına vardırtır. sesine ve sanatına zaten laf edilemez olan kadın sanatçımız.
Her haliyle guzel, en guzel sarisin, tsm gercek divasi, sahnelerin en guzeli. Hanimefendi.
Bak yesil yesil ve mavi boncuk sarkilari beni her zaman farkli yerlere goturmustur.
Allah saglik ve uzun omur versin.
konuşmasıyla ve tipiyle çok tatlı bir kadın.
kendisinden dinlenen beddua şarkısı hüzünlü anlarınızın en büyük keyfidir.
Güzellik, naiflik, alçak gönüllülük ve muhteşem bir sesi bünyesinde barındıran, aşık olduğum tsm sanatçısı.

http://www.youtube.com/wa...mbedded&v=j5XeK7xXGD0#!
saygımız sonsuzdur.
müzik piyasasında, her yeni birşey yaptığında, tüm rakiplerine fark attığını sanan günümüzün popüler müzikçilerine ve yorumcularına otuz yıl önce açık ara fark atmış, eşsiz ses, eşsiz yorumcu. işte..

http://www.youtube.com/watch?v=oeo3QYWyPD8