bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  deli et beni diye guzel bir sarkısı da hala dillerdedir.*
  ... ümit
 2. 2.
  şarkıcılık kariyerine, emel-erdal ikilisi olarak başlamış daha sonra ikili yollarını ayırmıştır. bu aralar tv8'de 'emelce' isimli bir program yapmaktadır.
  ... jassemine
 3. 3.
  (bkz: niye var ki böyle bir insan)
  1 -3 ... schizophrenia
 4. 4.
  bu yaz tv8'den ayrılıp büyük kanallardan birinde night show yapacağı söylenen bayan.
  ... ucuncayir666
 5. 5.
  programinda yonetmeninin bir turlu oturtmayi beceremedigi,surekli elinde yastik tutan ve surekli rejiden uyari alan,kisa boylu fakat cok sevimli sesi fena olmayan komik sarkici hanimdir.
  ... pisipisi
 6. 6.
  Sezen Aksu`dan en güzel sarkilari alan ve bu sarkilarin hakkini vererek okuyan ender kisilerden
  2 ... sari odalar
 7. 7.
  güzel şarkılar yapan, çilli, kısa boylu şirin insan. davut güloğlunun ex aşkı niyeyse. (bkz: gönül bu otada konar b kada)
  ... ezop
 8. 8.
  (bkz: eglenilecek kiz)
  -1 ... kerameti kendinden menkul
 9. 9.
  korkuyorum, faka bastin, hovarda, deli et beni gibi kult sarkilarin sahibi,sezen aksu ekolunden gelen, ses rengi acayip farkli, 40 li yaslarin ortalarini da coktan gecmis olmasina ragmen, yas bakimindan iyi gosteren sarkici.
  2 ... faidelibilgi
 10. 10.
  şu aralar star tv'de, yemek saati adlı bir yemek programı sunmaktadır. program, sabahları 09:00'da yayınlanmakta ve birbirinden ünlü konukları ve leziz yemekleri ile evlerimize konuk olmaktadır. emel müftüoğlu'nun ekrandan bile olsa, seyirciye ulaşabilen çok pozitif bir enerjisi var ki bu çok hoş. stüdyoda ağırladığı ünlü şahsiyetleri bile bir anda naturalize eden bir hali var. öyle ki, dün konuk olan ayşegül aldinç, emel müftüoğlu'ndan gelen tekmeye rağmen bir anısını anlatmaktan çekinmedi.
  (bkz: ünlülerin gafları)
  -1 ... sadettin kanyak