1. 1.
  hayırlı ikramiyeler arkadaşlar.

  dört tarafı düşmanlarla çevrili ve durmaksızın savaş halindeki cennet vatanımızda, utanmadan sıkılmadan devlete yük olma, tembellik ve yan gelip yatma eylemi; nam-ı diğer emekliliğin yüce meclisimiz tarafından derhal ele alınması gereğidir.

  gerçekten düşünüyorum da, kim çıkardı bu emeklilik denen saçmalığı? "çalışan demir pas tutmaz" şeklinde şahane bir atasözüne sahip bu karınca gibi çalışkan memlekette yatıp havadan para almak ilk kimin fikriydi?

  hatırlatmak isterim ki, efendimiz de emekli olmamıştı. s.a.v. son nefesine kadar tebliğ görevini yerine getirmişti. şimdi 45 yaşında atm sırasında ikramiye saymak, her yılbaşı öncesi zam beklemek, yüksek zam gelmeyince devlet büyüklerimize sövmek ümmetine yakışıyor mu?
  1 -6 ... caranthir
 2. 2.
  bence hepimiz asrın gavsına köle olalım

  savablıdır

  amen.
  4 -1 ... timur cengiz hulagu
 3. 3.
  gerçekten ne garip bir müessese, ücretsiz diye toplu taşımayı da felç eden bu işsiz güçsüz takımı da nedir? 9-5 çalışsınlar yaşlılarsa. pis buruşuklar.
  2 ... ibni maymun
 4. 4.
  yaklaşık 20 sene boyunca ödenen ssk primleri bazı insanların neresine kaçtı acaba diye düşündürten gerekliliktir. ne güzel anasını satayım marula gelince kıtır kıtır ye iş yapmaya gelince meeeeleyerek diye hemen bir itiraz.

  almasın o zaman devlet o ssk primlerini ? o primler işçilerin maaşına eklensin işverenler tarafından ? devlette havuç falan eker onları satıp döndürür kendisini * ulan adam 60 yaşında emekli oluyor en doğrusunu rabbim bilir ama kaç sene daha yaşayacak o yaştan sonra ? 20 sene prim alınıyor 5-10 sene maaş ödeniyor ama ona bile çemkiriliyor.
  5 ... mel mel bakan gibson
 5. 5.
  MESELA KANUN YAPICI MiLLETVEKiLLERi 2 SENE VEKiLLiK YAPIP EMEKLi OLMASINLAR. 20 BiN TL MAAŞ ALMASIN, ASGARi ÜCRET ÜZERiNDEN MAAŞ ALSINLAR. ONLARIN DA EMEKLiLiK HAKKI OLMASIN. DEVLETTEN FAYDALANIP iMPLANT YAPTIRMASINLAR. iŞVEREN, iŞÇiSiNE ASGARi ÜCRET YERiNE EN AZ 3000 TL VERSiN. SAĞLIK SiSTEMi ÜCRETSiZ OLSUN. DEVLET, ÇALIŞANDAN PRiM ALMASIN. O ZAMAN UYAR. YER Mi?
  7 -1 ... kurtkedisi
 6. 6.
  Gören duyanda emekli olup,adam maaşıyla Avrupa turlarına çıkıp kalan ömrünü gezmekle geçirecek..emekli parası anca kira birazda faturalara ya yeter ya yetmez.
  4 ... kalahari 1
 7. 7.
  adam belki bir sene bile millet vekilliği yapmamış

  ömür boyu her türlü imkanlar ayağınının altında

  ayıp değil

  vatandaş olunca

  olmaaazzz

  nasolsa arkasında % 52 lik bir kütle var.
  5 -1 ... timur cengiz hulagu
 8. 8.
  Allah sonumuzu Hayır eylesin. Ülke olarak hiç iyi gitmiyoruz.
  ... haylaz adam 34