bugün

"Türkiye gönüllüleri" adlı, profilinde malum şahsın fotoğrafı olan sayfadır.
görsel

Sen vatandaşa, emekliye hakaret et, sonra oy bekle.
3'ün 1'ini alacaksınız 24 haziran'da pislik akitler.
cümlenin içinde kayboldum. yine türkçe bilmeyen bir akit. ulan bu trolleri ithal mi ettiler nedir?
ben o paylaşımda "emekli olan herkes pezevenktir" diye bir cümle göremedim. nereden ne çıkardıklarına bak arkadaş. adam demiş ki; kılıçdaroğlu ssk nın başındayken sen maaşını bile alamıyordun bugün ise maaşının yanında erdoğan sana 1000 lira ikramiye veriyor. buna rağmen sen kalkıp kılıçrdaoğlu yerine erdoğana "hırsız" diyorsun. pezevenk lafını da bu iki yüzlülere demiş. yoksa normal emekliye niye pezevenk desinler. akıl var mantık var.

not: bu arada 7/24 millete "çomar yobaz gerici varoş" diye hakaret eden köpekler kalkmış bide utanmadan "millete hem hakaret ediyorlar hem de oy istiyorlar" diyor. tiner çekip mi entry giriyorsunuz arkadaş anlamıyorum ki.
koskoca türk milletine çomar koyun aptal diyenler var .

bunların hepsi pezevenk . çünkü bir birlerini uyarmıyorlar . bilakis iyice gazlıyorlar pezenvenk oğlu pezevenkler .
şu an gss primine ve sağlık hizmetlerinin ücretli olmasına rağmen sgknın eskisinden çook daha batık olduğunu düşünemeyen ve atmleri de akpnin icat ettiğini sanan bi pezevenk tarafından hazırlanma olasılığı yüksektir.
eski ssk yı batıran adamı bilmeyen sgk nın kıymetini nerden bilsin .
emeklilere 3 kuruş maaş ile mecburen ek iş olarak pezevenklik yaptırdıklarını kabul eder niteliktedir.
akp den önce emekli maaşı 1 kuruştu .

akp gelince 3 kuruş oldu nankör herif .

hele bir iktidar olun 100 kuruş verin biz bir görelim ondan sonra biz 500 kuruş veririz zaten .
izleyelim bilgi sahibi olalım . bilgi faydalıdır . korkmayın bilgiden .

https://www.youtube.com/watch?v=vEbGnHSsFJE
(bkz: davar eşşeği)

önümüzdeki bir kaç gün kendilerini yukarıdaki bakınız ile ifade edeceğim..

(bkz: söverken eğlenmeyi istemek)

yaa yaa..
mantalite cumlenin icindeki harclik kelimesinde yatiyor. bu orospu cocuklari isciyi, emekliyi ara sira cebine para koyacaklari oy makinesi olarak goruyorlar. devlet benim babam degil orospu cocugu bana harclik versin, devlet benim icin calismak zorunda olan bir organ. calismak gucune giden varsa siktir olsun gitsin.
orada yazılanlaR neye istinaden pezevenk denildiğini bilmeyen gerzek beyanı. 16 yıl önce kuyrukta bekleyip maaş alamayan bugün bankamatik kartıyla rahat rahat 1000 tl alan ardından hırsız erdoğan diyen emeklilere pezevenk deniliyor. yapacağınız provakatörlüğün amk. evet..

bende diyorum rahat rahat para alıp reise hangi emekli hırsız derse pezevenktir.net...
puştları tanıyalım .

https://www.youtube.com/watch?v=88EA7YK7dmU
Umarım babası emekli değildir.
Yastık altında doları olan dişinden tırnağından arttırıp birikim yapmış fukaranın dolarına göz dikip satmayan vatan hainidir dedi o malum partinin başkanı. Aynı hafta iha aldık diye haber çıkıyor damadın fabrikasından milyon dolarlara kim vatan haini. Önüne geleni vatan haini ilan et. Ülke için geçimi için ülkeye adam yetiştirmek için çalışıp emek harcamış ve emekli olmuş insanlara sen hakaret et. Bu nasıl bir zihniyet.
tüm emeklilere dememiş. erdoğana muhalif olanlara demiş.
yani akpli olmayan emekliye pezevenk denilebilir, de mi sayın amınakoduumun embesili!
Adı ihale yolsuzluklarına karışan bir kamu görevlisini protesto eden emeklilerdir.

Erdoğan allah değil.
Babam 89'da emekli oldu ve maaş alamadığı olmadı. Kuyruk mu? Gidin ptt şubelerine kuyruk var mı yok mu görün. Bankamikten para çekmek 90'larda da vardı lâkin beceremediği için kart almadı. Annem dul maaşını aldığında da çıkarmadı.
1) eskiden bankalarda maaş kuyruğu oluyordu çünkü otomatik para makineleri yani atmler yaygın değildi.
aynı akıllı telefonlar gibi atmler de teknolojiye borçlu olduğumuz nimetler akpye değil.
2) bugün sgk'nın borcu kılıçdaroğlu dönemindekinden 10 kat fazla. ancak basın akpnin tekelinde olduğundan duyulmuyor.
3)emeklilere her bayram 1000 tl ikramiye chp'nin fikriydi.
duyunca akp üstüne atladı. ancak pek çok kişi 1000 lira alamadı.
cümleyi anlamak için önce ögelerine ayırmak gerekiyo amk.
chp nin her zaman ki çirkefliği işte .
güncel Önemli Başlıklar