1. 1.
    "Türkiye gönüllüleri" adlı, profilinde malum şahsın fotoğrafı olan sayfadır.
    emeklilere pezevenk diyen akp

Sen vatandaşa, emekliye hakaret et, sonra oy bekle.
    3'ün 1'ini alacaksınız 24 haziran'da pislik akitler.
    48 -15 ... tengir budun
  2. 2.
    cümlenin içinde kayboldum. yine türkçe bilmeyen bir akit. ulan bu trolleri ithal mi ettiler nedir?
    12 -3 ... yok herif
  3. 3.
    ben o paylaşımda "emekli olan herkes pezevenktir" diye bir cümle göremedim. nereden ne çıkardıklarına bak arkadaş. adam demiş ki; kılıçdaroğlu ssk nın başındayken sen maaşını bile alamıyordun bugün ise maaşının yanında erdoğan sana 1000 lira ikramiye veriyor. buna rağmen sen kalkıp kılıçrdaoğlu yerine erdoğana "hırsız" diyorsun. pezevenk lafını da bu iki yüzlülere demiş. yoksa normal emekliye niye pezevenk desinler. akıl var mantık var.

not: bu arada 7/24 millete "çomar yobaz gerici varoş" diye hakaret eden köpekler kalkmış bide utanmadan "millete hem hakaret ediyorlar hem de oy istiyorlar" diyor. tiner çekip mi entry giriyorsunuz arkadaş anlamıyorum ki.
    14 -28 ... tarihci memur
  4. 4.
    koskoca türk milletine çomar koyun aptal diyenler var .

bunların hepsi pezevenk . çünkü bir birlerini uyarmıyorlar . bilakis iyice gazlıyorlar pezenvenk oğlu pezevenkler .
    7 -7 ... tiamat
  5. 5.
    şu an gss primine ve sağlık hizmetlerinin ücretli olmasına rağmen sgknın eskisinden çook daha batık olduğunu düşünemeyen ve atmleri de akpnin icat ettiğini sanan bi pezevenk tarafından hazırlanma olasılığı yüksektir.
    13 -4 ... strawberry blonde
  6. 6.
    eski ssk yı batıran adamı bilmeyen sgk nın kıymetini nerden bilsin .
    1 -7 ... tiamat
  7. 7.
    emeklilere 3 kuruş maaş ile mecburen ek iş olarak pezevenklik yaptırdıklarını kabul eder niteliktedir.
    4 -1 ... eyfel kulesi
  8. 8.
    akp den önce emekli maaşı 1 kuruştu .

akp gelince 3 kuruş oldu nankör herif .

hele bir iktidar olun 100 kuruş verin biz bir görelim ondan sonra biz 500 kuruş veririz zaten .
    2 -2 ... tiamat
  9. 9.
    izleyelim bilgi sahibi olalım . bilgi faydalıdır . korkmayın bilgiden .

https://video.uludagsozluk.com/v/ona-buna-zam-155555/

4 ... tiamat
  10. 10.
    (bkz: davar eşşeği)

önümüzdeki bir kaç gün kendilerini yukarıdaki bakınız ile ifade edeceğim..

(bkz: söverken eğlenmeyi istemek)

yaa yaa..
    1 -2 ... artificialhuman