bugün

emekli sandığı'na işi düşmüş hr insan evladının desteklediği özelleştirmedir.

24 temmuzda ankara'ya gittim. istanbul'dan bi bok halledemiyorlar bari gideyim ankara'da işin merkezinde halledeyim yanlışlıkları dedim. her insan hata yapar doğrudur.
hani ufak tefek hata olur amenna. azizim yetim kartımda abimin resmi, abimin kartında benim resmim, anne adım babaannem, baba adım dedem gözüküyor. şaka değil gerçek.
emekli sandığından içeri adımımı attım gördüğüm manzara dehşet vericiydi.
bu işi yapan 60-65 yaşında kokana teyzeler, eti buruşmuş dedeler.
bu tiplerin ne işi var burada. bana yapılan yanlışlık yine iyi, yaşayan adamı öldüren devlet memuru var.
ulan sınav yapın sınav . eleyin bu kokana ve eti buruşmuşları. milleti uğraştırmasınlar. anlama yetisi sıfır olan, torpille devlete kapağı atmış bu tipleri eleyin. hadi eleyemiyorsan özelleştir. adam bundan para kazanacak tutarmı o iş görmez, iş bilmez ukala para yiyicileri. allah topunuzun belasını versin
özelleşmesi gereken devlet kurumlarının başında emekli sandığı olmalı.
bu arada 24 temmuz üzerinden 1,5 ay geçti hala ses seda yok.
... ve dün dayanamadım aradım, telefona cevap veren bayana "abla emekli sandığı tanıtım kartımda abimin resmi var, yanlış yapılmıştı işin akibeti nedir" diye sordum.
" niye yanlışlık olmuş" cevabını verdi. hiç bişey demedim. sırtımda çok büyük bir acı saplandı. nefes alamıyor daralıyordum.. artık ne oldu bilmiyorum, bildiğim tek şey gözümü haseki kardiyolojide açtığım...
beratulanberat/ haseki (507)
güncel Önemli Başlıklar