bugün

Dolaylı yoldan kul hakkına giren güruh. Bunlar yuzunden çok insan işsizlikten sevdiğine kavuşamıyor.
devlet memurudur büyük ihtimal. götünü sermiştir bir kuruma, sülük gibi yaşıyordur.

lan bana yarın emekli olacaksın deseler, bu gün terkederim istanbul'u.
her çalışan bir gün emekliliği tadacaktır.
Kendilerince ve mantıksal olarak haklı gerekçeleri vardır.

Emekli olup 3 kuruş emekli maaşı almaktansa, kadrolaştıkları iş kolunun kısmen dolgun maaşlarını tercih ederler.
65 yaşını aşan nasıl işe geliyor amk kahve mi len ora. yasa var hukuk var. benim bildiğim 65den gün aldın mı hatta 65 i göremeden devlet adamı emekli eder. seninkiler belki fasulyeden geliyordur sor bakalım maaş alıyorlarmıymış.
iki üç çocuğunu üni de okutuyorsa neden çalışmasın, mecburdur.
alemin işinde sizlere nedir.
gidin haytalık yapmayın çalışın.
devlet memuru olan kişilerdir.genelde klavyeyi gözlük taktıktan sonra tek el kullanırlar.yeni klasör açan kişileri ise hacker olarak görürler.
bunlardan bir tanesi bizim üniversitede akademisyendir. kadının gözünün toprağa bakmasını bırak toprak dile geldi sal artık şu okulu yat dinlen yakında yanıma gelceksin zaten diyip ama ona rağmen hala okulu sömürmeye devam ediyor kahpe. bi ders düşünün ki 10 yıl öncenin verileriyle işlensin, böyle ders işleyen bi kahpe. sırf parasını pulunu cukkalamak için. hala bırakmadı gitti kesin bu leş yüzünden ben diplomayı alamayacağım.
Kahve kültürü yoksa zorlanacaktır. garibim Napsın bütün gün evde oturup karıyla mı kavga etsin? iş ayağına evden kaçıyor belli ki.
Bazısı hayatın zorlukları içinde çocuklarını okutabilmek borçlarını kapatabilmek için çalısır fakat kolay bir işi varsa hele birde memursa ölene kadar bedavadan para alan tiplerde vardır.