bugün

ahanda aklı olan evlenmez. bir yakınım neden evlenmiyorsun dedi. bende dedim ki anlımda birşey yazıyor mu? yo dedi. bende enayi yazmadığına göre şimdi evlensem en az bi 70 bin tl gidecek eee evlendiğim insanın iyi çıkacağı değişmeyeceği garantisi yok birde bonus olarak saçma sapan akrabalar edinecem kendimin ucubeleri yetmiyor gibi. ee bitmeyen istekler kıt kaynaklar eşliğinde, günümüz şımartılmış prensesleri ile olacak iş değil. hep zaten kadınlar haklı nerde eşitlik. gider araba alırım onun borcunu öderim. anlımın terini gidip bir kezoya nafaka vermektense dedim. zaten arabayı çektim mi birde dslr makina gez baba kafa rahat dırdır yok vır vır yok. zaten şimdi ki bebelerden de hayır gelmez birde onun borcu büyüyünce içer içer döverler. yemeğimi, temizliği mi ütü mü kendim yapıyorum zaten. bir seks kalıyor. oda bir şekil hallolur. para vermeyede gerek yok. ülkede adalet mi var ? adliyeye alacaklı girip borçlu çıkanları görünce. adam 50 dosyadan sabıkası var hemen serbest. arkadaşın biri trafikte küfür etti diye oğlana ağırlaştırılmış müebbet vereceklerdi nerdeyse. nerde eşitlik nerde ayaklar üstünde durma erkek değilmisin herşeyin iyisini alacan ben bir kere evleniyorum diye borca sokarlar. sonra boşanacam takılan altınlar benim , nafaka isterim, çocuğu icraayla görürsün mehirimi isterim, kadının beyanı esastıra hiç girmiyorum. sakın ola yalnız hiç bir insan dişisiyle asansöre binmiyorum. başımdan bir olay geçti lise zamanları yolda oturuyoruz arkam dönük arkadaşın biri salak taş gibi hatunlar vardı niye gelmedin dedi bu sırada da 50 yaşlarında bir kadın arkamdan geçti. dakkası olmadan sırdımda vurdu. utanmıyor musun annen yaşındaki kadına laf atmaya vuruyor bağırıyor polise verecem diye arkadaş o ağzını bile açmadı desede nafile esnaf kurtardı.
Zalim düzen. Bunun neresi adalet. Ben olsam mapus yatarım yine o parayı ödemem
Erkeklerde de zerre akıl yok, kusura bakmayın.

Anadolulu gold diggerlarla evlenip, çalışmayan, "evine bağlı", dini bütün kadın aldık derler, sonra da nafakağğ diye kendilerini duvardan duvara vururlar.

Bunun yanında, Tabii ki, hayatı boyunca çalışmadan geçinmek isteyen koca avcıları var ama ben bile bunları 1 km ileriden tanıyorum.
Azıcık açın gözünüzü.
Yatalak olup da nafaka ödemek zorunda kalan erkekler var bu ülkede. Ama sorsanız kadınlar eziliyor.

Kadın hafta olup da erkek ayrılırsa duygusal şiddet, erkek hasta olur da kadın ayrılırsa özgürlük oluyor.

Erkek aldatılıp kanıtlayamayınca ayrılmak zorunda kalıyor ve orospu ile sevgilisi için para ödüyor. Bu mudur adalet?

Edit: eksileyen orospu evladı, açıklama yap mertsen de bilelim gerçekleri.
(bkz: ölmüş de ağlayanı yok)
Ve bir tane de feminist çıkıp demez ki siz napıyorsunuz?

Hep söylerim feministlerin geçim kaynağıdır nafaka.
parayı tek başlarına yeseler yine iyi bir de sevgilisine yedirenler var görüyoruz yani haberlerde falan.
Ekonomik özgürlüğü olmayan cahil cühela karı alırsanız böyle oluyor işte.

Aç gözlü sürtük.