1. 1.
  Burdan bütün emekçi,işçi,amele,ogrenci ve pazar günü dahi çalışan kardeşlerime selamlar saygılar.
  Allah haram lokma yedirmesin bundan büyük şeref yok.
  Haramzadeler kodamanlar hak yiyen emek sömüren iş veren sizlerede diyeceğim var yatacak yeriniz yok bunu iyi bilin herkes ölecek biz huzurlu ölürüz siz gözünüz arkada kalarak hiç birşeyi goturemeyeceksiniz öbür tarafta.Altinlariniz paralariniz sizi kurtaramayacak...
  3 ... prates
 2. 2.
  Hayatın gerçekleri ile karşılaşması gerekmektedir.
  Tek suçun Türkiye'de doğmaktır kardeşim. Danimarka'da doğsaydın günde 6 saat çalışır, seni cumartesi pazar çalıştırmak isteyen patronuna da cezaevinde temiz çamaşır götürebilirdin. 264 dolar için 1 ay cumartesi pazar dahil çalıştırılır iliğin kurutulur. Norveç'te ise tek asgarî ücretle 2.el bir Peugeot 206 alabilirsin.
  Burda bakan mıydı milletvekili miydi kimdi diyordu asgari ücretli hiç yemezse 66 ay sonra 0 bir araba alabilir.

  Kaç kendini kurtar emekçi kardeşim
  Kaçak bile olsan bu ülkeden çık
  ... mbappe for president
 3. 3.
  Bir tekstil işçisi olarak ben. işimden memnunum en azından bir işim var üretime ve ekonomiye faydam var. Hafta içi 11 saat çalışsam sa haftasonu iki gün tatilim. Ekonomik krize rağmen iki haftada bir sinemaya gidiyorum, sevdiğim sanatçıların konserlerine müziklere gidebiliyorum. Evim kira ama bence ortalama bir yaşam standartım var beni boğmuyor. Biliyorum herkes de benim gibi değil. Hakikaten çok zorluk çeken insanlar var Allah emekçinin yardımcısı olsun.
  1 ... misaki meii