bugün

ney dünya evine mi girdi. beni evlendirmeden dünya evine girmek. ulan kampanyayı başlatan adam sensin. piç gibi bıraktın beni ortada. yazıklar olsun.

(bkz: true yi evlendiriyoruz/#41311935)
izmirde mültecilere şişme bot satıyormuş diye duydum.
elmas 15 temmuz şehitler yazarı oldu.
çok özlediğim hiper fantastik ötesi yazar...
Kesin evlendi o zaman. 2 sene sonra gelir.
muhtemelen zorla askere alınmış yazardır. inzibata falan yakaladıysa bir yerde. bana hep "okuyom ben yaeaeeae" diyordu ama inzibat yemez tabi..
Umarım kadındır. Bir zamanlar sol framede adını entrylerini bolca gördüğümüz yazar.
Profiline "kaynanam iyi ulan" diye yazarak kime nispet yaptığı belli olmayan yazardır. Haset edildi. Bilgisine.
Eskiden ne güzel komik entryler girip bizi güldürüyordu.
Şimdilerde sözlüğe uğradığı yok. Kesin manitası var..
neredesin zalim...
galatasaray'ın ismi sır gibi saklanan bir güney amerikalı oyuncuyla anlaşmasını sağlamak için italya'da bulunduğu rivayet edilen değerli ve sempatik yazar.
Gelmez artık o çingene mahallesine çeribaşı olmuş sizinle uğraşamaz.
canım elmas bogazici'yi bulana 200 lira vermezsem şerefsizim....
200 liraya Frank ı bile bulmam ben

20 bin olursa olur Galatasaray forumlarında sahne sanatları forumlarında didik didik ararım.
sanki bugün sözlüğe geri dönecekmiş gibi bir his var içimde...
Özlenen yazar..
hayatımı siken başlığı açan adam. bu başlıktan sonra iki yakam bir araya gelmedi. sanki hayata geliş amacı bu başlığı açmakmış gibi açtı ve sonsuza kadar kayboldu.

(bkz: true yi evlendiriyoruz)
True için söylüyorum. Bu adam üç satırlık cümleyi nasıl kurabildi, ben de onun şokundayım..

Elmas bogaziçine gelince sevdiğimiz bir yazardı.
gel vefasız, gel insafsız çağırmazdık acil olmasa...
ben bu zat-ı muhteremi gerçekten merak ediyorum.

neredesin Firuze ?
gördükçe içim cız ediyor...
Güzel bir kardeşimiz. Gittiği yerde mutlu olsun. istediği bütün kapılar bir bir açılsın.
kız olsaydı kesin yanardım da, öyle kız da ne bileyim swh.

çok özledim Be para var huzur yok, ngark da özlemiş bak...
ıssız bir adaya düşmüş olabilir, internet yoktur belki. umarım öyledir. ölmesin.
rick = manyak olmaya karar verdim
morty = elmas bogazici...
güncel Önemli Başlıklar