bugün

Yeni hayatında başarılar dilediğim yazar. *
ablasının bir tanesi, sevilesi insan. onun o kocaman yüreğine kurban olsun bazıları. her zaman yanındayım. yalnız kalmayacağını bilmesi gerek. bilmiyorsa ablasını bir arayıp hatrlaması gerek. öperim.
ahah, saygısız veletlerden biri tahminimce. neymiş, "çok yakında: yedinci nesil silik"miş. hayır bu çocuklar daha bilgisayar kullanmayı bilmiyorken biz buralarda yazarlık yapıyorduk, nasıl oluyor da şu triplere giriyorlar anlamak mümkün değil.

mesaj attım kendisine, silmesini rica ettim. silmeyi bırak, cevap vermeye bile tenezzül etmedi. bu cesaret nereden geliyor acaba?
fotoğrafına ilk baktığınızda sizi ürkütebilir.* ancak gerçekte öyle sevimlidir ki... * * bu minik kuş ile bir araya gelirseniz biranıza sahip olunuz. zira içeceğiniz * yarıya inmiş olabilir * ara sıra eski arkadaşlarına * diye mesaj atar. eğer cevap vermezseniz kıyameti koparır. ha eğer cevap verirseniz ''naber, iyilik senden naber, benden de iyilik, nasıl gidiyo, iyi aynı işte senin nasıl gidiyo, benim de iyi aynı işte'' dialoğundan öteye geçemezsiniz *.
(bkz: #9181037)
entysiyle güldürmüştür beni.
özlenen, özleten yazar.
zirvenin büyük kısmını uzakta kaldığı için;
-baba naber ya?
+iyidir hacı senden naber?
-ehheüheahehü.
+ahehaheüheh.
şeklinde geçirdiğim yazar. davetlisiyim.
küpelerine kurban olduğum yazar. onda var iki tane bende var bir tane. *
zirve için şehir değiştiren über yazar. eğer hala tanımadıysanız çok şey kaybetmişsinizdir.
şu sıralar çektiği maddi sıkıntı yüzünden, hangi şehir olduğu farketmeksizin zirvelere katılıp, masalarda konsa çıkıp, yazarlara içki içirmek suretiyle işletmelerden prim alan yazar. ben gözlerimin yalancısıyım. *
Aralık ayından itibaren "gel tezkere, gel tezkere" şarkısını söyleyecekmiş aldığım duyumlara göre.*
Ankaraya geliyor, gelsin. Konya da yakın ki hem. Görüşmek lazım komşuuuuuu gel buraya gel..
kendisni en son kaynak yaparken görmüşler...
Aldığım duyumlara göre pazartesi günü " şafak doğan güneş" diyecekmiş. Hadi bağalım.
hoşçakal.
altıncı nesil silik yazar.