bugün

klasik yandaş medya sokak röportajı cümlesi.
görsel
Gizli aktroll sloganı.
Yalancı sikmiyorlar diye tüm aktrollerin toplandığı başlık.
Keşkeeee.
--spoiler--adam patır patır işini yapıyor, size maaş gelmiyor diye ağlıyorsunuz.
--spoiler--

tek bir cümle ile böyle bir yalanı atmanız takdire şayan, siz iyimisiniz efenim başınız falan ağrıyorsa aspirin verelim.
Pontus rum cemiyetine oy veren eller kirilsin.

Lozandan sonra trabzon'daki rumlar buharlasip ulkeden girtmedi. Kimisi belediye baskani oldu Fatih in turbesini tekmeledi.

Soyisminin islami terimlerden olmasi yahudilerin urettigi hacisakir sabunu kadar islamla alakalidir.
Biri arkadaşın eline versin, düzelir.
Gerçek gibi gerçektir.

Seçimden önce Sembolik fiyatlı toplu taşıma dedi, seçildikten sonra tarihin en büyük ulaşım zamlarını yaptı.
yedikleri fark akıllarına geldi galiba troll tayfanın. daha durun cumhurbaşkanlığı seçiminde oy vereceksiniz kendisine.
--spoiler--
keşke kırılsaydı keşke. elinle falan da kalmasaydı.
--spoiler--

el yükseltiyorum ; kafası kırılsaydı...
mantar beyinliler çok alındı, şu samanı az yeyin diyoruz size, ulan bana faydası olmayan papazın ne demiler se işte o, siz kendinize hizmet etirmek için mi seçtinzi ettirmemek için mi seçtiniz he siz saman beyinle düşünemiyorsanız bunları düşünmememye devam edin. temel atmama töreni yaptıran adam!!!! düşünmemeyi de öğretmiştir size.. hayırlı traşlar iyi aldatılmalar ..

-akp il başkanlığı- havaleniz gelmiştir de heryerde söylemeyin yahu kıskanıyorlar işime göz koyacaklar.
imamoğlu aleyhine mesajınız için teşekkür ederiz. hakettiğiniz günlük ak-it aidatı hesabınıza yatırılmıştır. bizim için mesaj atarak kazanmaya devam edin.
-AKP il başkanlığı-
AKP'lilerin algı operasyonu yapmak için kullandıkları yeni yöntem bu mu oldu şimdi? Yahu ne istanbul'muş be. Demek ki nasıl bir arpalık olarak kullanılıyordu ki AKP hala istanbul'u kaybetmiş olmayı hazmedemedi. Düşünün ki Belediye kaybedildikten hemen sonra Star ve Güneş gazeteleri kepenk indirdi. Elini vicdanına koy da söyle ey AKP'li, bu adama karşı oynanan tezgah Türkiye Cumhuriyeti tarihinde kime karşı oynandı. Seçim günü başladı daha. Yok efendim "Hiçbir şey olmadıysa da kesinlikle bir şey oldu" dediler başkanlık seçimi yok sayıldı ama belediye meclisi seçimi ellenmedi. Yahu seçmeni bu kadar da salak yerine koymak olur mu?

Belediye 1,5 milyon dolar borçlanmışmış. istanbul gibi bir yer için çok büyük bir para mı bu? Gökçek'in sadece 4,5 milyar doğal gaz borcu vardı. Ya Türkiye'nin borcuna ne diyeceksiniz? Bu borca kafayı takıyorsanız ülkenin borcu ile orantılarsanız demek ki Türkiye berbat ötesi yönetiliyor anlamı çıkar değil mi...

Ayrıca adamın vatandaş hayrına alacağı her karar AKP ve MHP'li meclis üyeleri tarafından sabote ediliyor. Sırf imamoğlu'nu kötü göstermek uğruna vatandaş mağdur ediliyor. Ben istanbul'da yaşamıyor olmama rağmen biliyorum ve üzülüyorum bunlara. Kim bilir istanbullular ne yapıyordur?

Adam halk ekmek büfeleri açarak vatandaşa ucuz ekmek yedirmek istedi de Halk büfelerinin açılmasını engellemek için binbir türlü dalevere çevirmediler mi?

Vatandaş taksi bulamadığı için neredeyse 20 yıldır değişmeyen taksi sayısını arttırıp bu taksi ağalarının musluğunu kesip vatandaşa ulaşım imkanı vermek istemedi mi? Bunu da engellemeye çalışmadılar mı?

Metroyu yapmak için ihtiyacı olan krediyi vermedikleri gibi dışarıdan borçlanmak isteyince buna da engel olmadılar mı?

Daha önce belediyenin gelirinde olan bir çok vakıf, müze v.s. gibi şeyler belediyelerden alındı. Ya devlete ya da AKP'li ilçe belediyelere aktarıldı.
800.000 fark yine akıllarına geldi birilerinin. sızladı mı lan !..
seçildiği zaman oy verene birşey demem de bundan sonra oy verecek olanın aklını silkeyim, mantar beyinlilerin.
Bunu diyenler zaten imamoğluna vermemiştir, merak etmeyin. Akıllarınca akp propagandası yapıyorlar.
akp binali yıldırımı değil belediyecilik sistemini keşfeden adamı getirip aday gösterselerdi ben yine de akp'nin adayına oy vermezdim. ayrıca imamoğlu çalışmıyor algısı yapmak büyük bir iftiradır. şimdiye kadar kendisine verilmeyen imkanlarla bir sürü şey yaptığını görmemek için bakmamak lazım. bunu diyenler gitsin çalışmayan akpli bakanlara milletvekillerine laf etsin onlara oy veren elleri kırılsın. imamoğlu şimdiye kadar bir sürü iş yaptı ve bu işleri de hükümetten alamadığı paralarla yurtdışından kredi bularak yaptı.
ibb nin borçlanmasını kendisine dert edenler, bu ülkenin parasının hesapta afrika ülkelerine yardım adı altında gönderilmesini, 128 milyar doların yok edilmesini, 100 milyar doların kaçak ve göçmenlere harcanmasını da dert ediyorlar mı acaba. bunları düşünürken elleri akıllarına geliyor mu?
imamoğlunun halini ve tavrını hiç beğenmesem bile ağzımdan asla dökülmeyecek olan cümledir. hayır biz "imamoğluna oy verdik ellerimiz kırılsaydı da vermeseydik" diyecek isek binali yıldırıma oy verip istanbulu oğlu üzerinden pudra şekeri cennetine çevirmesini, tarikatlara/cemaatlere/vakıflara istanbulun tüm kaynaklarının aktarılmasını isteyenlerin neresi kırılmalı veya nerelerine ne kaçmalı acaba..

burada en öncelikle anlaşılması gereken şey ibb seçimlerinde insanlar kötünün iyisine oy verdi. verdik yani. bazı arkadaşların kafası buna basmıyor. onların taptıkları partinin adayı imamoğlundan daha kötü idi o yüzden tercihimizi imamoğlundan yana kullandık. bu arkadaşlar şimdi saçma salak şeyler yazıyorlar ya böyle işin bu tarafına bakabilecek kapasiteleri, donanımları olsa bu yazdıkları şeyi akıllarından bile geçirmezler. önümüze 2 tercih kondu birisi kötü birisi kötü ama diğer kötüye göre biraz daha iyi. tüm mesele buydu. sizin tapındığınız parti daha birkaç sene önce "başbakan" koltuğunda oturmuş adamı kalkıp "belediye başkan" adayı yapmasa ve toplum tarafından daha çok benimsenebilecek ve bu işe daha uygun birisini aday gösterse akp ye genel seçimlerde kolum kopsa oy vermeyecek olan benim gibi insanlar belki "belki" akp nin adayına oy vereceklerdi.

yani işin özü böyle muhalefete oy verenlerin ağzından aptal aptal argümanlar üretene kadar kendi partinize kızın düzgün bir aday çıkartamadığı için. binalı yıldırım nedir arkadaş ? binali yıldırım belediyeyi nereden bilir istanbulu nereden bilir bunlarla zerre alakası nedir. imamoğlu en azından yıllardır beylikdüzü belediye başkanlığı yapmış ve istanbullu bir adam..
israfın önünü kesmesine rağmen belediyeyi tarihinde hiç olmadığı kadar borçlandırdı. ya bir de önünü kesmeseydi kim bilir neler olurdu. Allah'tan israfı kesti de rahatız.
Arkadaşlar adam tarikatlara, siyasilere peşkeş çekilen belediye hortumlarını ve israfın önünü kesti, Daha iki senesi var. Hem istanbul tek vücut değil. ilçe belediyeleri de var. Bir ilçedeki olumsuz bir görüntüyü hemen büyükşehir belediyesine kesemezsiniz. Oranın ilçe belediyesi birinci sorumlu.
Adam tatili biraz seviyor, bir de başkanlığa aday olmak istediğini çok fazla belli ediyor. O kadar.
Bu herif tasarruf bahanesiyle milleti tavladı ama 1.5 milyon euro borçlandırmış istanbulu. Kendi kendine yeten bütçe fazlası veren belediyenin içine sıçtı resmen.
%3'lük fanatik kesim hariç Ekrem'e oy veren seçmenin düşüncesi.
bir ibnelik alameti olarak akabeli olmak.
bu da entry'yi destekleyen görselimiz:
görsel
güncel Önemli Başlıklar