bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bu amacı keşfettiğinizde sakın kendinize fesat yaftası yapıştırmayın. bunu yapan kızın amacı apaçık ortadadır azizim... canım sevişmek istiyor, mıncıklanmak istiyor anlamına gelir bu . bildiğiniz gibi kızlarımız ayıp şeyleri direkt olarak söyleyemezler. bize düşen nedir peki? bize düşen azizim, bir kız bize "ellerim üşüyor azizim" dediği zaman onunla hunharca sevişmek. evet durum aynen bundan ibaret.

  bu konuyu her türlü platformda tartışmaya açığım. televizyonda, koltukta, masada, yatakta, her yerde! şimdi birileri çıkıp "hayır sapık absolute, ellerimi tut demek istiyordur o kız. sen ne sapıksın böyle" falan diyecektir ama itibar etmeyiniz. dediğim gibi bu kızın amacı bellidir. yoksa kız dangalak ya da gerzek değilse ellerini cebine sokar değil mi?

  eğer kız "parmaklarımın uçları dondu" diyorsa naif, bol öpüşmeli bir seks istiyordur. hatta sadece sürtünme ile de yetinmek zorunda kalabilirsiniz. eğer "ellerim üşüdü biraz" diyorsa karı koca sevişmesi istiyordur. ama azizim eğer "ellerim dondu amk" falan diyorsa bildiğin sert sevişme istiyordur. hunharca, aykırı ve her anı yakıcı bir seks istiyordur. yani ellerinin üşümesini anlatış şekli ne kadar şiddetli ise istediği seks şekli de bu şekilde level atlar.

  ha bazı erkekler vardır "ellerim üşüyor" diyen kızın ellerini tutup, gözlerinin içine bakarlar. ondan sonra bir ay sonra "ühüühhühüh bu kız benden neden ayrıldı ya" diye zırlarlar sağda solda. nedenmiş lan ezik? anladın mı şimdi mahçup delikanlı!

  kızları bilirsiniz. dolaylamaya bayılırlar azizim. önemli olan kadınların söylediklerini doğru anlamak. aşk doktoru hitch zero'dan sevgilerlerlerler.

  freeze you later
  2 -6 ... absolute zero
 2. 2.
  Ellerinin üstüne oturmanızı istiyordur sizi ellemeyi kafasına koymuş kötü niyetli kızdır.
  1 ... esmer bey
 3. 3.
  amaci bence bir iki cumleyi gecmez. yukardaki entry ile zaman kaybetmeyin
  1 ... yedirenklidivit
 4. 4.
  çorba içelim demek istiyor olabilir.
  şüphesiz odun olmak böyle düşünmeyi gerektiriyor.
  5 ... mecburi istikamet
 5. 4.
  asıl amacı kesinlikle ellerimi tut demektir.

  imza
  kadın gurmesi.
  1 -1 ... queen dinleyen adam
 6. 5.
  Bu saatten sonra gider çalıya çırpıya "ellerim üşüyor" derim. Evet.
  3 ... eyvallahi olmayan kiz
 7. 6.
  Elim üşüyor diyorsam elim üşüyordur amk ne gibi bi amacımız olabilir?
  2 -1 ... dileyn
 8. 7.
  Bi firt kan surubu teklifi bekliyordur.
  ... evawanted
 9. 8.
  Elele tutuşmak olabilir. Dene önce. Olmadı bir kafeye götürün. Bu sefer demiyorsa kız amacına ulaşmış demektir. Eyvallah beyler.
  ... hafizizim
 10. 9.
  eldiven istiyordur elini tutarak beleşe getirebilirsiniz.
  1 ... taktikyali kasif