bugün

abd polisidir...

görüntüler amatör kamera tarafından kaydedilmiş...

http://www.8sutun.com/Pol...aşından-vurdu_124879.html
orospu çocuğudur. net...
insan değildir.
şerefsizdir.

illa vuracaksın ayağından vur.(vurmaya gerek yok zaten, elleri kelepçeli bir kız ne kadar kaçabilir?) resmen öldürmeye teşebbüs. bir de görev haliyle açıklamış amerika. helal be!
çok yanlış bir olaydır..ancak bu olaydan sonra o polisin idam dahil başına her türlü ceza gelecektir..orası kesin ve net..

amerika'da adalet vardır çünkü..idam cezası hakkıyla uygulanır..hapishaneye düşen cehenneme düşmüş gibi olur..

türkiye'deki gibi hapishaneye düşüp,içeride okey partileri düzenlemez insanlar..

harbi harbi cezasını çeker ve çıktığı zaman bir daha oraya düşmemek için dua eder..
örnek polistir, umarım en kısa zamanda ülkemizde de aynı manzaraları bazı kara derili orclara karşıda görmeye başlarız.
yazarların hiç okumadığını ya da okuduğunu anlamadığını gösteren polistir.

adam elektrik ile şok vermiş kız kaçmaya başladığında. düşerken de kafasını çarpmış ve sonra bilinci gitmiş. şu sıralar da bu çarpmanın etkisinden dolayı da bitkisel hayatta imiş.
ayrıca; amatör kamera değil polis kamerası görüntüleridir.

ha adamın yaptığı hak mıdır? hayır. ama açıkça belli oluyor ki o koşuşturmanın daha öncesi var. bilemediğim için o konuda yorum yapamayacağım.
başından vurmasa da orospu çocuğudur lakin, sanki başından vurmamış gibi geldi bana. ben mi göremedim acep ?
başından vurmamış polistir. vidoedan görüldüğü üzere kız vurulduktan sonra yerde bir süre hareket etmiş, ancak bir dakika sonra falan ölmüş/komaya girmiş/bitkisel hayata girmiştir.

tabi bu o polisin ve polise görevini yapıyor diye gerekli cezayı vermeyen abd mahkemesinin orrrrrospu çocuğu olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
verilen elektrik şoku yüzünden sıkça yaşanan olaydır. her bünye aynı olmamakla beraber cihaz en az 100 kilo üzeri adaleli insanlar için standart olarak üretilmiştir.*
dogru yapan polistir.