bugün

insanların, o bir şeyler anlatırken ellerine odaklandığı kızdır. muhtemelen uzun beyaz parmakları ve kırmızı ojeleri vardır.
özenilecek kızdır. uzun ince manikürlü elleri vardır.
parmakları krem şantiye batırılıp emilesi kızdır.
elleri ince ve narindir , dokununca eklemleri hissedebilirsiniz.
(bkz: fotoğrafları için tıklayınız)
http://www.karakutu.com/galeri/thumbs/lrg-2787-5jpg
(bkz: en güzel elleri olan sözlük kızı yarışması)
halı dokuyan, tarlada çalışan, sabahtan akşama kadar fabrikada evine para kazanmak için çalışan kızdır bu ellere sahip olan. oje, nivea, aseton üçgenindeki el değil.
parmakları ince, elleri beyaz, temiz ve manikürlü olan kızdır. ojesiz güzel olanı makbuldur. dokunuşu da bir ipek eldiven misali ise...
dokunmadan ellerinin yumuşaklığı hissedilen, seyredilesi ellere sahip kız.
gözleri de güzelse, harika olan kızdır.
büyük ihtimalle ev işi yapmayan kızdır.
tutulası meteryaldir.
(bkz: özellikle serçe parmağı)
- huyu güzel olsun evladım.

annem.
bayramlaşırken bir bahaneyle elleri öpülmesi gereken kızdır.
efendim?

tırnakları da uzundur genelde
önemli bir artıya sahip olan kızdır.
tırnaklarını uzatıp, üstelik onları adi ve kötü sürülmüş alabildiğine koyu renkli (bordo, mor vb.) ojelerle süslemeye çalışmadıkça, ellerinin güzelliği devam edecek olan kızdır kanımca. evet.
kişisine göre değişen kızdır. zirA BU Kızın elleri kANımca beyAZ, köftemsi pARMaklı ve bordo ojelidir. üzeri tüysüz ve pürüzsüzdür...
tipsizdir.
Romantik bir adama şiirler , romanlar yazdırabilir..

Parçalayarak seven adamlar vardır, öyle mükemmeldir ki sevgilileri, gözlerine ayrı, ellerine ayrı.. Dudaklarına, saç teline, kokusuna ayrı aşıktır..

Elleri güzel olan kız, dokunuşu da güzel olan kızdır, sevişi de güzel olan kızdır, ellerinin içinde kayboluşunu izlersin o narin parmakların, üşüyüşüne üzülür, titreyişine can verirsin..

Elleri güzel olan kız, başkadır..
buram buram elleri sevgi dolu olandır.oje krem asetonla değil uğraşla oluşmuş nasırlardadır belki sırrı. (bkz: anne elleri)
(bkz: hay hay buyursun gelsin)
huyu güzel olmadıktan sonra efendim neye yarar? hiçbir şeye elbette. ne kızlar gördüm manken gibi ama iki kelam etmeye kalksan dut yemiş bülbül kesiliyolar. hadi öyle kesilseler yine iyi. mal mal suratına bakıyolar insanın. ne güzel elli, güzel memeli, ipek saçlı, kızlar gördüm bir boktan farksızlardı.

aynı şey erkekler için de geçerli kesinlikle.

çıkarmamız gereken sonuç : güzellik para etmez. kafandaki neron sayısı tavan yapmadıkça.
kesinlikle narin ve kendine bakan kızdır. rahatlıkla yanına gidilip muhabbet edilebilinir. zararsızdır ısırmaz.
zarif kızdır.